Asmeninio ir verslo augimo harmonija – 9 lygiai

 • Sužinosite, kokie yra vadovo asmeninio ir verslo augimo etapai.
 • Kodėl dauguma Lietuvoje esančių verslų stringa 3 (specialistų) - 4 (ekspertų) lygyje ir ko reikia norint pereiti aukščiau.
 • Išmoksite geriausiai panaudoti savo ir komandos talentus.
Balandžio 4 d.
Viešbutis „Ibis“, Rinktinės g. 18, Vilnius

Apie mokymus

Auginti verslą per nuolatinį vertės didinimą klientui įmanoma tada, kai verslo savininkas taip pat auga. Kodėl dauguma Lietuvoje esančių verslų stringa 3-ame ar 4-ame verslo augimo lygyje? Kitaip sakant, įmonės augimas neatsiejamas nuo jos savininko nuolatinio sąmoningo augimo link aukštesnio savirealizacijos lygio. Kitą perspektyvą galima gauti tik pasitelkiant naujausius verslo modelius ir tarptautinę patirtį. 

Šie mokymai skirti suvokti, kodėl ir kuriame etape esu dabar, ką galiu pasiekti per metus, kokią viziją matau savo verslui ir kaip man tai padaryti. Kaip 10x augimo strategija atsilieps verslui augant nuo 10 iki 1 milijono klientų?

Mokymuose gilinsitės į save, atliksite 4 tarptautinius testus, orientuotus į verslo auginimą, gausite aiškius 9 verslo ir savininko augimo lygius bei rekomendacijas, ką tobulinti savyje ir versle.

Iš jo išsinešite unikalių testų rezultatų išvadas, verslo ir asmeninio augimo veiksmų planus, 5 emocinių būsenų praktikavimo metodus, mini meditacijos praktikas, nuoširdų žvilgsnį į save ir bendraminčių, palaikančių verslo kelionėje, grupę.

Mokymuose sužinosite:

 • Kokie yra vadovo asmeninio ir verslo augimo etapai?
 • Kodėl dauguma Lietuvoje esančių verslų stringa 3 (specialistų) - 4 (ekspertų) lygyje? Ko reikia norint pereiti aukščiau?
 • Kaip geriausiai panaudoti savo ir komandos talentus?
 • Mini meditacijų prasmė ir vertė. Kaip realiai panaudoti kasdienybėje?
 • Kaip integruoti naujus suvokimus bei ritualus į kasdienybę?

Mokymuose Jūsų bus ne daugiau 14, tad turėsite galimybę lektoriui užduoti Jums aktualius klausimus.

Mokymus veda

Remigijus Savickas - verslo mokymų profesionalas, pranešėjas, autorius. Per pastaruosius du dešimtmečius sėkmingai išvystė ir pardavė du verslus, dvylika metų dalyvauja vadovų klube kaip fasilitatorius, yra vedęs daugiau nei 13 000 valandų verslo mokymų. Dirba holistiniu terapeutu, yra akredituotas praktikas, pats išbandęs veiksmingus terapijos metodus. Sujungdamas šias kompetencijas Remigijus geba padėti verslo savininkams ir vadovams atrasti daugiau energijos ir vidinio džiaugsmo veikti.

Lektoriai

Remigijus Savickas
photo
Remigijus Savickas
Verslo mokymų profesionalas, pranešėjas, autorius

Verslo mokymų profesionalas, pranešėjas, autorius. Per pastaruosius du dešimtmečius sėkmingai išvystė ir pardavė du verslus, dvylika metų dalyvauja vadovų klube kaip fasilitatorius, yra vedęs daugiau nei 13 000 valandų verslo mokymų. Dirba holistiniu terapeutu, yra akredituotas praktikas, pats išbandęs veiksmingus terapijos metodus. Sujungdamas šias kompetencijas Remigijus geba padėti verslo savininkams ir vadovams atrasti daugiau energijos ir vidinio džiaugsmo veikti.

Remigijus Savickas
Verslo mokymų profesionalas, pranešėjas, autorius

Programa

08:30-09:00 Registracija
09:00-10:30

Įvadas – 9 verslo augimo etapai. Kuriame etape esu aš ir kur yra mano verslas

 • Kokie yra vadovo asmeniniai ir verslo augimo etapai.
 • Testas Nr. 1. 9 augimo etapai. Esamos padėties nustatymas būtinas norint augti.
 • Kodėl dauguma Lietuvoje esančių verslų stringa 3 (specialistų) - 4 (ekspertų) lygyje?
 • Ko reikia norint pereiti aukščiau? Kaip neperdegti ir didinant apsukas gauti geresnį rezultatą?

Kaina

Dalyvio mokestis 04 04

432 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 480 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki kovo 5 d.

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva