Kaip ugdant emocinį intelektą atverti galimybes savo asmeninei ir profesinei sėkmei? (2 nuotoliniai susitikimai)

 • Sužinosite, kokią įtaką emocinis intelektas daro jūsų veiklos rezultatams
 • Įvertinsite savo asmenines kompetencijas ir išmoksite panaudoti savo stiprybes, siekiant maksimalių darbo rezultatų
 • Efektyviau spręsite problemas, nes išmoksite priimti ir vertinti skirtumus bei požiūrių įvairovę
Vasario 24–25 d. 12.30–16 val.
2 nuotoliniai susitikimai

Mokymai vyks nuotoliniu būdu. Kviečiame į du susitikimus:

 • Vasario 24 d. Emocinis intelektas ir jo vaidmuo asmeninei bei profesinei sėkmei. Savęs pažinimas ir savęs įsivertinimas kaip emocinio intelekto pagrindas
 • Vasario 25 d. Savęs valdymas ir sprendimų priėmimo procesas. Santykių su kitais valdymas ir maksimalios vertės kūrimas

Žmogaus galimybės yra beribės. Vidinio asmens potencialo atskleidimas didžiąja dalimi priklauso nuo to, kiek gerai pažįstame ir valdome save bei kiek suprantame ir valdome savo santykį su kitais. Visa tai yra emocinio intelekto pagrindas, ir vadovaujantis įvairiais tyrimais, kertinis asmeninės bei profesinės sėkmės kriterijus.

Mokymuose sužinosite:

 • Kokią įtaką žmogaus emocinis intelektas turi jo veiklos rezultatams?
 • Kokie yra pagrindiniai kriterijai, nulemiantys asmeninį ir profesinį efektyvumą?
 • Kaip skirtingi žmonės linkę bendrauti ir bendradarbiauti?
 • Kokia darbo aplinka skirtingiems žmonėms yra labiausiai motyvuojanti ir kodėl?
 • Kaip pasirinkti efektyviausią komunikacijos stilių su skirtingais žmonėmis?
 • Kodėl žmonės priima skirtingus sprendimus ir kaip juos suderinti?
 • Kokie yra kiekvieno žmogaus veiklos organizavimo būdai? Jų galimybės ir iššūkiai.
 • Kokias asmenines kompetencijas reikia patobulinti siekiant asmeninio ir profesinio efektyvumo?

Prieš mokymus dalyviai užpildo internetu atsiųstą, Lietuvai adaptuotos psichometrinės metodikos UNLOCK klausimyną. Kiekvienas dalyvis gauna išsamią, individualią (8 psl.) ataskaitą apie save.

Mokymai skirti įvairių pozicijų darbuotojams, siekiantiems labiau apgalvoto savęs valdymo, sprendimų nuoseklumo, sumanesnio darbo su emocijų teikiama informacija ir, žinoma, didesnio asmeninio ir tarpasmeninio efektyvumo.

Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 14.

Atsiliepimai

svg

Mokymai buvo labai gerai subalansuoti ir per UNLOCK testo rezultatus leido geriau pažinti tiek save, tiek kitus. Patiko, kaip buvo pateikiama informacija, kad buvo realių pavyzdžų. Užduotys tik padėjo stipriau įtvirtinti žinias. Virtualūs mokymai labai pasiteisino, lektorė sudarė sąlygas ir grupinėms, ir interaktyvioms užduotims, diskusijoms.  

Julija Stanaitytė, „Centric IT Solutions Lithuania“

 

Mokymus veda

Giedrė Lečickienė - lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „Thinking Organisations“ įkūrėja. Lektorė turi didelę vadovavimo įvairioms organizacijoms praktiką (daugiau kaip 15 metų). Licencijuota asmenybės gebėjimų ir tipologijos ekspertė (Oksfordas, Jungtinė Karalystė), akredituota dirbti su visais anglosaksų asmenybės gebėjimų ir tipologijos psichometriniais įrankiais (Facet-5, HEXACO, HEXACO 360º, MBTI, 16PF, 6FPQ, Able, FIRO-B ir kiti). Daugiau kaip 10 metų mokymų suaugusiems vedimo patirtis. Ekspertinės sritys: asmeninis ir profesinis efektyvumas, asmenybių tipologija, kompetencijomis grįstas valdymas, darbuotojų veiklos valdymas, vadovavimas, darbuotojų įsitraukimas, efektyvi komunikacija.     

Mokymus veda

Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė – psichologė, socialinių mokslų daktarė vadybos srityje (Lund universitetas, Švedija), „Thinking Organisations“ įkūrėja ir konsultantė. Lektorė turi daugiau kaip 10 metų patirtį praktiškai taikant įvairias priemones, didinančias asmeninį ir profesinį efektyvumą Lietuvos ir tarptautinėse organizacijose. Sertifikuota asmenybės vertinimo ir gebėjimų metodikų (UNLOCK, HEXACO, HEXACO 360º, 16 PF, 6 PFQ irk t.) ekspertė, vadovaujanti mokslininkų komandai, adaptuojant tarptautinius vertinimo įrankius Lietuvai. Ekspertinės sritys: emocinis intelektas, asmeninis ir profesinis efektyvumas, veiklos vertinimas ir valdymas, darbuotojų motyvacija.  

Lektoriai

Giedrė Lečickienė
photo
Giedrė Lečickienė
Lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „Thinking Organisations“ įkūrėja

Lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „Thinking Organisations“ įkūrėja. Lektorė turi didelę vadovavimo įvairioms organizacijoms praktiką (daugiau kaip 15 metų). Licencijuota asmenybės gebėjimų ir tipologijos ekspertė (Oksfordas, Jungtinė Karalystė), akredituota dirbti su visais anglosaksų asmenybės gebėjimų ir tipologijos psichometriniais įrankiais (Facet-5, HEXACO, HEXACO 360º, MBTI, 16PF, 6FPQ, Able, FIRO-B ir kiti). Daugiau kaip 10 metų mokymų suaugusiems vedimo patirtis. Ekspertinės sritys: asmeninis ir profesinis efektyvumas, asmenybių tipologija, kompetencijomis grįstas valdymas, darbuotojų veiklos valdymas, vadovavimas, darbuotojų įsitraukimas, efektyvi komunikacija.     

Giedrė Lečickienė
Lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „Thinking Organisations“ įkūrėja
Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė
photo
Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė
Psichologė, socialinių mokslų daktarė, „Thinking Organisations“ įkūrėja ir konsultantė

Psichologė, socialinių mokslų daktarė vadybos srityje (Lund universitetas, Švedija), „Thinking Organisations“ įkūrėja ir konsultantė. Lektorė turi daugiau kaip 10 metų patirtį praktiškai taikant įvairias priemones, didinančias asmeninį ir profesinį efektyvumą Lietuvos ir tarptautinėse organizacijose. Sertifikuota asmenybės vertinimo ir gebėjimų metodikų (UNLOCK, HEXACO, HEXACO 360º, 16 PF, 6 PFQ irk t.) ekspertė, vadovaujanti mokslininkų komandai, adaptuojant tarptautinius vertinimo įrankius Lietuvai. Ekspertinės sritys: emocinis intelektas, asmeninis ir profesinis efektyvumas, veiklos vertinimas ir valdymas, darbuotojų motyvacija.  

Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė
Psichologė, socialinių mokslų daktarė, „Thinking Organisations“ įkūrėja ir konsultantė

Programa

12.30–14.00

Emocinis intelektas ir jo vaidmuo asmeninei bei profesinei sėkmei

 • Pagrindiniai emocinio intelekto komponentai.
 • Kokią įtaką darbuotojo asmenybė turi jo darbo rezultatams? Naujausi tyrimai ir pavydžiai.
 • Kaip skirtingi žmonės linkę vertinti save ir kitus bei kaip tai siejasi su efektyvia veikla? Interaktyvi sesija, situacijų įžvalgos, analizė.
14.00–14.15 Kavos pertrauka
12.30–14.00

Savęs valdymas ir sprendimų priėmimo procesas

 • Kokie yra kiekvieno žmogaus veiklos organizavimo būdai: jų galimybės ir iššūkiai. Pratybos, situacijų analizė.
 • Kaip skirtingi žmonės linkę bendrauti ir bendradarbiauti? Įžvalgos, pagrindiniai principai, rekomendacijos.
 • Kaip skirtingi žmonės priima sprendimus ir kaip juos suderinti siekiant maksimalių rezultatų? Situacijų simuliacijos.
14.00–14.15 Kavos pertrauka

Kaina

Dalyvio mokestis (Mokymai vyks vasario 24 ir 25 d.)

336 Eur

+ PVM Įprasta kaina 420 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki sausio 11 d.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva