Gamybos pralaidumo didinimas

 • Kaip atpažinti savo organizacijos „butelio kakliuką“ ir kokias metodikas galite taikyti „butelio kakliuko“ identifikavimui?
 • Kaip sutrumpinti įrengimų perėjimą ir užtikrinti įrengimų optimalią būklę?
 • Kokiais rodikliais matuoti pralaidumą?
Birželio 8 d. 9.30–17 val.
Gyvai arba internetu

Mokymuose:

 • Kokios metodikos padeda nustatyti organizacijos „butelio kakliuką“ ir jį padidinti?
 • Kaip sutrumpinti įrengimų perėjimą ir užtikrinti įrengimų optimalią būklę?
 • Kokie yra kitų įmonių pralaidumo didinimo projektų pavyzdžiai?
 • Kokiais rodikliais matuoti pralaidumą?
 • Dalyvausite praktinėje diskusijoje, kurioje aptarsite, kaip identifikuoti jūsų organizacijos „butelio kakliuką“ ir išgirsite individualių rekomendacijų kaip jį padidinti.

Išgirsite praktinį pavyzdį:

Tomas Jočionis, „Baltijos brasta“ padalinio vadovas pasidalins praktine patirtimi, kaip pasiekti 25 proc. daugiau su nekintančiais resursais.

Šiuose mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 14, tad turėsite galimybę užduoti jums rūpimus klausimus ir aktyviai diskutuoti. Mokymų dalyviams išduodamas sertifikatas.​

Mokymus veda

Vaidotas Krencius, „Nortus“ verslo organizavimo ir plėtros vadovas, sukaupęs daugiau nei 6 metų patirtį LEAN srityje. Vaidotas daugiau kaip 10 metų dirbo didžiausioje Baltijos šalių draudimo bendrovėje „Lietuvos draudimas“, kurioje įgavo vertingos strateginio valdymo patirties. 7 metus ėjo aukščiausias vadovaujamas pareigas lyderiaujančiose gamybinėse maisto pramonės „Biovela Group“ ir kosmetikos sektoriaus  „BIOK laboratorijos“ įmonėse. Praktinę Lean patirtį Vaidotas įgijo kaip „Nortus“ kliento įmonės vadovas, daręs pokyčius savo vadovaujamoje organizacijoje, o dabar žinias ir patirtį naudoja Lean konsultavimo verslo plėtrai Lietuvoje ir užsienyje.

 

Išgirsite praktinį pavyzdį

Tomas Jočionis, „Baltijos brasta“ padalinio vadovas pasidalins praktine patirtimi, kaip pasiekti 25 proc. daugiau su nekintančiais resursais

Lektoriai

Vaidotas Krencius
photo
Vaidotas Krencius
„Nortus“ verslo organizavimo ir plėtros vadovas, sukaupęs daugiau nei 6 metų patirtį LEAN srityje

„Nortus“ verslo organizavimo ir plėtros vadovas, sukaupęs daugiau nei 6 metų patirtį LEAN srityje. Vaidotas daugiau kaip 10 metų dirbo didžiausioje Baltijos šalių draudimo bendrovėje „Lietuvos draudimas“, kurioje įgavo vertingos strateginio valdymo patirties. 7 metus ėjo aukščiausias vadovaujamas pareigas lyderiaujančiose gamybinėse maisto pramonės „Biovela Group“ ir kosmetikos sektoriaus  „BIOK laboratorijos“ įmonėse. Praktinę Lean patirtį Vaidotas įgijo kaip „Nortus“ kliento įmonės vadovas, daręs pokyčius savo vadovaujamoje organizacijoje, o dabar žinias ir patirtį naudoja Lean konsultavimo verslo plėtrai Lietuvoje ir užsienyje.

Vaidotas Krencius
„Nortus“ verslo organizavimo ir plėtros vadovas, sukaupęs daugiau nei 6 metų patirtį LEAN srityje
Tomas Jočionis
photo
Tomas Jočionis
„Baltijos brasta“ padalinio vadovas

Tomas Jočionis
„Baltijos brasta“ padalinio vadovas

Programa

9.30–11.00

Kaip nustatyti organizacijos „butelio kakliuką“?

 • Proceso pajėgumų diagrama ir jos pildymas
 • Produktų grupavimas „šeimomis“
 • Vertės srauto žemėlapio braižymas
11.00–11.15 Pertrauka

Kaina

Dalyvio mokestis

296 Eur

+ PVM Įprasta kaina 370 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki gegužės 17 d.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva