Apie mokymus

Dauguma gyventojų, dirbančių pagal verslo liudijimą ar individualios veiklos pažymėjimą, yra savo srities profesionalai, tačiau visai nebūtinai turi sukaupę puikių buhalterinių žinių.

Šie smulkūs verslininkai nebūtinai išgali samdyti buhalterį, kuris kokybiškai vestų jiems apskaitą ir apskaičiuotų mokėtinus mokesčius.

Tad dažnai nutinka, kad skaičiuodami ir deklaruodami mokesčius, šie žmonės privelia klaidų. Blogiausia yra tai, kad ne visi verslininkai ir ne visada išnaudoja esamas galimybes susimažinti pajamas, nuo kurių skaičiuojami mokesčiai.

Mokymuose sužinosite:

  • kada ir kokios pajamos pripažįstamos gautos iš veiklos
  • kaip jos apmokestinamos
  • kokias išlaidas ir kaip galima minusuoti iš pajamų
  • kokius apskaitos dokumentus turi vesti gyventojai
  • kaip teisingai užpildyti reikiamas mokesčių deklaracijas

Grupėje bus ne daugiau nei 16 dalyvių, tad lektorius atsakys į asmeninius dalyvių klausimus.

Mokymus veda

Rokas Pečiulis, UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas, turintis 7 metų darbo patirtį Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Prie BDO mokesčių konsultantų komandos jis prisijungė 2014 metais. Bendroves Rokas konsultuoja pridėtinės vertės, nekilnojamojo turto, pajamų mokesčių klausimais. Jis taip pat atstovauja klientams, kilus ginčiams su mokesčių administratoriais. Rokas taip pat yra atsakingas už tai, kad klientų mokestinės deklaracijos VMI būtų pateikiamos laiku ir be klaidų, pagal galiojančius teisės aktus.

Lektoriai

Rokas Pečiulis
photo
Rokas Pečiulis
UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas

UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas, turintis 7 metų darbo patirtį Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Prie BDO mokesčių konsultantų komandos jis prisijungė 2014 metais. Bendroves Rokas konsultuoja pridėtinės vertės, nekilnojamojo turto, pajamų mokesčių klausimais. Jis taip pat atstovauja klientams, kilus ginčiams su mokesčių administratoriais. Rokas taip pat yra atsakingas už tai, kad klientų mokestinės deklaracijos VMI būtų pateikiamos laiku ir be klaidų, pagal galiojančius teisės aktus.

Rokas Pečiulis
UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas

Programa

09:15-09:30 Registracija
09:30 - 11:00

Pajamos ir atskaitymai

  • Individualios veiklos pajamos
  • Individualios veiklos leidžiami atskaitymai
  • FR0457 ilgalaikio turto priskyrimas individualiai veiklai

Kainos

Dalyvio mokestis

144 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 180 Eur
Speciali kaina galioja registruojantis iki balandžio 3 d.
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva