Įsitraukę ir įgalinti: kaip paskatinti darbuotojų norą dirbti kaip sau?

 • Gausite veiksmų sąrašą, ką galite padaryti jūs, kiti vadovai, personalo valdymo skyrius, kad labiau įtrauktumėte darbuotojus
 • Išgirsite, kokios yra darbuotojų išlaikymo strategijos: aukšto potencialo darbuotojų išlaikymas; Y ir Z kartos darbuotojų išlaikymas
 • Išgirsite, kaip vesti 1-1 pokalbius su darbuotojais bei susirinkimus
Spalio 8 d.
Viešbutis „Urbihop“, Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Mokymų nauda

 • Pasisemsite naujų idėjų, kaip atskleisti darbuotojų potencialą, kad jie dirbtų kaip sau – įsitraukę ir įgalinti.
 • Gausite veiksmų sąrašą, ką galite padaryti jūs, kiti vadovai, personalo valdymo skyrius, kad labiau įtrauktumėte darbuotojus.
 • Rasite įkvėpimo ir motyvacijos imtis naujų darbo su žmonėmis iššūkių.
 • Išgirsite, kokios yra darbuotojų išlaikymo strategijos: aukšto potencialo darbuotojų išlaikymas; Y ir Z kartos darbuotojų išlaikymas.
 • Išgirsite, kaip vesti 1-1 pokalbius su darbuotojais bei susirinkimus: geros ir blogos praktikos.

Mokymai skirti aukščiausio ir vidurinio lygmens vadovams, taip pat valdyme dalyvaujantiems verslų savininkams.

 

Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 14. Mokymų dalyviams išduodamas sertifikatas.​

Mokymus veda

dr. Mantas Tvarijonavičius, vadovavimo, asmeninio efektyvumo ir personalo valdymo ekspertas, sukaupęs 15 metų ugdymo ir organizacijų konsultavimo patirtį. 

Mantas yra GoodPeople bendraįkūrėjas, partneris, konsultantas, Socialinių mokslų (psichologija) daktaras, VU Verslo mokyklos dėstytojas, partnerystės docentas. Mantas daugiau nei ketverius metus yra PVPA (Personalo valdymo profesionalų asociacijos) valdybos narys. Knygos „Kaip įgalinti? Lietuvių vadovų praktiniai pavyzdžiai“ autorius.

Manto darbo principas - mokyti pasitelkiant praktines užduotis, pokalbius ir diskusijas, per kryptingą refleksiją, į ugdymo procesą įtraukiant tiesioginius vadovus.

Lektoriai

Dr. Mantas Tvarijonavičius
photo
Dr. Mantas Tvarijonavičius
Vadovavimo, asmeninio efektyvumo ir personalo valdymo ekspertas

Mokymus veda

dr. Mantas Tvarijonavičius, vadovavimo, asmeninio efektyvumo ir personalo valdymo ekspertas, sukaupęs 15 metų ugdymo ir organizacijų konsultavimo patirtį. 

Mantas yra GoodPeople bendraįkūrėjas, partneris, konsultantas, Socialinių mokslų (psichologija) daktaras, VU Verslo mokyklos dėstytojas, partnerystės docentas. Mantas daugiau nei ketverius metus yra PVPA (Personalo valdymo profesionalų asociacijos) valdybos narys.

Mantas Tvarijonavičius yra OnTrack International asocijuotas konsultantas Lietuvoje bei yra įgijęs EuroPsy (European Certificate in Psychology) sertifikatą. 

Knygos „Kaip įgalinti? Lietuvių vadovų praktiniai pavyzdžiai“ autorius.

Manto darbo princimas -  mokytis iš praktikos, per pokalbius ir diskusijas, per kryptingą refleksiją, į ugdymo procesą įtraukiant tiesioginius vadovus.

Dr. Mantas Tvarijonavičius
Vadovavimo, asmeninio efektyvumo ir personalo valdymo ekspertas

Programa

09:15–09:30 Registracija
09:30–11:00

Verslo strategija, kuri įgalina dirbti kaip sau

 • Terminų žemėlapis, kuriuos turi žinoti šiuolaikinis vadovas – įgalinimas, įtraukimas, įsipareigojimas, eNPS’as – ir kas iš tiesų po jais slypi?
 • Kaip verslui paskatinti samdomų darbuotojų norą dirbti kaip sau? Konkretūs procesai, kurie daro įtaką darbuotojų įsitraukimui ir įgalinimui.
 • Strateginis planavimas ir valdymas. Vadovų ir darbuotojų įtraukimas į planavimą ir valdymą. Geros ir blogos praktikos.
 • Mokymų dalyvių pavyzdžių analizė.

Kaina

Dalyvio mokestis (Mokymai vyks spalio 8 d.)

333 Eur

+ PVM Įprasta kaina 370 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki rugsėjo 29 d.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva