Įtaigūs nuotoliniai pranešimai

Kovo 18 d.
Nuotolinis susitikimas

Apie mokymus

Ar pastebėjote, kad per paskutinį pusmetį žmonės nebeturi kantrybės išklausyti prezentacijos ar pranešimo ir pranešėją priima be entuziazmo? Ar pasitaikė, kad per nuotolinį susitikimą žmogus „kitame laido gale“ išsijungia vaizdo kamerą ir užsiima „pašaline veikla“?

Jeigu taip, sveiki atvykę į naująjį pasaulį, kur dėmesys išlaikomas jau nebe minutėmis, o tik sekundėmis, nors informacijos plūsta vis daugiau! Deja, naujajame pasaulyje savo reputaciją griauna tie, kas nesugeba kalbėti aiškiai ir trumpai, kad ir kur tai bebūtų – prezentacijose, pranešimuose, elektroniniuose laiškuose, nuotoliniuose susitikimuose ar kitur. Tuo pačiu jums tai yra šansas įgyti konkurencinio pranašumo – kviečiame 2–4 kartus suefektyvinti savo komunikaciją, pasitelkiant bet kokios informacijos i š g r y n i n i m ą.

Vienos dienos nuotoliniuose mokymuose reikšmingiausių Lietuvos prezentacijų prodiuseris Arturas Laskauskas bei vienas mėgstamiausių „Verslo žinių“ konferencijų pranešėjų Rytis Juozapavičius jums padės atrasti, kaip pats sudėtingiausias sudėtingumas gali virsti paperkančiu paprastumu.

Mokymuose:

  • Išsigryninsite jums svarbaus pranešimo pagrindinę žinią – pakaks veiksmingų devynių žodžių minimumo;
  • Panaudosite vieną iš patikrintų kalbos struktūrų, kad auditorija skaniai priimtų žinią;
  • Atrasite, kaip net su sudėtinga informacija tilpti į vieną minutę.

Rytis Juozapavičius

Beveik du dešimtmečius padeda lyderiams lavinti komunikacijos įgūdžius. Rytis turi pokalbių laidų vedėjo ir NVO lyderio patirties. Vienuoliktus metus bendradarbiauja su tarptautine mokymų kompanija „FranklinCovey“.

Arturas Laskauskas

Prezentacijų ekspertas, knygų „Prezentacija kitaip, arba pamirškite migdančias skaidres“ ir „Konferencijos pranešimas be pomidorų“ autorius. Žinias gilino pas Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos specialistus iš TOP 3 sąrašo.

Lektoriai

Rytis Juozapavičius
photo
Rytis Juozapavičius

Beveik du dešimtmečius padeda lyderiams lavinti komunikacijos įgūdžius. Rytis turi pokalbių laidų vedėjo ir NVO lyderio patirties. Vienuoliktus metus bendradarbiauja su tarptautine mokymų kompanija „FranklinCovey“. 

Arturas Laskauskas
photo
Arturas Laskauskas

Programa

8.45–9.00 Registracija
9.00–10.00

Nuotoliniai pranešimai naujajame pasaulyje

  • Nuotolinis pranešimas – grėsmė ar galimybė?
  • Kodėl nuotoliniu būdu sunku kalbėti taip paprastai, kad suprastų ir septintokas, ir jo senelė?
  • R. Reagano, S. Jobso ir A. Merkel sėkmės receptas: s u p a p r a s t i n t i
  • Nuotoliniuose pranešimuose jus labiausiai erzinančių blogybių TOP 3
  • Kaip pradėti rengti nuotolinį pranešimą su galingesnėmis programomis negu PowerPoint?

Kaina

Dalyvio mokestis

333 Eur

+ PVM Įprasta kaina 370 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki kovo 10 d.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva