Kaip parduoti kylant liftu: greito ir įtaigaus pardavimo principai

  • Išmoksite įtikinti klientą, kad esate pirmojo pasirinkimo pardavėjas ar organizacija
  • Išbandysite greito ir įtaigaus pokalbio metodiką „Elevator pitch“
  • Išanalizuosite savo klientų segmentus ir jų esmines problemas
Kovo 10 d.
Gyvai arba internetu

Mokymuose jūs:

  • Sužinosite, kokių sąlygų reikia, kad greito pardavimo metodika veiktų ir kada nerekomenduojama jos taikyti
  • Išanalizuosite savo klientų segmentus ir jų esmines problemos, kurias jie sprendžia, suformuluosite naudas, kurias klientai gauna, įsigiję jūsų sprendimus
  • Išbandysite greito ir įtaigaus pokalbio metodiką „Elevator pitch“
  • Praktinių užduočių metu turėsite galimybę pamatyti save „iš šalies“, įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, suprasti, ką turėtumėte tobulinti darbe su klientais
  • Pritaikę mokymuose įgytus įgūdžius, galėsite efektyviau ir profesionaliau bendrauti su klientais

Mokymuose jūsų bus ne daugiau kaip 14, tad turėsite galimybę užduoti jums rūpimus klausimus. Mokymų dalyviams išduodamas sertifikatas.​ Mokymai vyks gyvai arba internetu, priklausomai nuo tuo metu galiosiančių reikalavimų renginių organizavimui.

Mokymus veda

Donata Varnelienė, „TMD Partners“ aktyvaus asmeninio pardavimo ekspertė, pardavimo pajėgų ugdymo konsultantė, diplomuota psichologė.

Donata turi ilgametės patirties asmeniniuose pardavimuose (B2B ir B2C) bei suaugusiųjų mokymuose. Dirbdama didžiausioje draudimo bendrovėje Baltijos šalyse, konsultantė ugdė daugiau nei 600 pardavėjų, sėkmingai taikydama ne tik tradicines, bet ir inovatyvias mokymo formas. Donata taip pat turi patirties valdant didelius pokyčių projektus, dalyvavusi realizuojant reikšmingą veiklos efektyvumo gerinimo projektą, kuris per 2 metus pardavėjų darbo kokybę kompanijoje pagerino daugiau nei 20%. Daug dėmesio savo veikloje Donata yra skyrusi kokybės standartų kūrimui ir diegimui, vertinimo sistemų kūrimui ir pačiam vertinimui, grįžtamojo ryšio teikimui. Konsultantė yra sertifikuota darbui su IPB Partners DiSC metodika.

Ekspertinės sritys: asmeninio pardavimo technikos, derybos, vertės pardavimas, efektyvus pristatymas ir įtikinimas, pardavimo standartų kūrimas, streso ir emocinės įtampos valdymas.

Programa

9.30–11.00

Pasiruošimas įtaigiam pokalbiui

  • Klausimai, į kuriuos turime turėti atsakymus iki pokalbio pradžios: klientų segmentai ir jų problemos
11.00–11.15 Kavos pertrauka

Kaina

Dalyvio mokestis (Mokymai vyks kovo 10 d.)

333 Eur

+ PVM Įprasta kaina 370 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki kovo 2 d.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva