Laiko valdymas ir asmeninis efektyvumas

 • Išmoksite nustatyti tikslus ir prioritetus, kurie padės efektyviai valdyti Jūsų laiką
 • Sužinosite, kaip valdyti trukdžius
 • Išmoksite suderinti profesinį ir asmeninį laiką
Sausio 29 d.

Vilnius

Apie mokymus

Veikiame greitai besikeičiančioje aplinkoje. Savo darbinėje veikloje atliekame keletą ar net keliolika funkcijų. Kasdien turime atlikti daug užduočių, kurių srautas nemažėja. Naudojamės laiko planavimo įrankiais, tačiau jie sukelia daugiau streso nei duoda naudos. Į suplanuotą dienotvarkę įsiveržia neplanuoti ir skubūs darbai. Dažnai kyla pasirinkimo klausimas, kurie darbai svarbiausi ir nuo ko pradėti. Kviečiame į šiuos mokymus, kuriuose:

 • Išmoksite nustatyti tikslus ir prioritetus, kurie padės efektyviai valdyti Jūsų laiką.
 • Analizuosite kasdieninius darbo įgūdžius ir nusistatysite sritis, kurias reikia pagerinti.
 • Išmoksite valdyti trukdžius.
 • Atsirinksite įrankius, kurie padės valdyti laiką.
 • Išmoksite suderinti profesinį ir asmeninį laiką.

Mokymai skirti:

 • specialistams ir vadovams, kurie dirba individualiai ir komandose bei turi poreikį patobulinti savo arba vadovaujamų komandų veiklos efektyvumą ir laiko valdymo įgūdžius.

Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 14.

Mokymus veda

Robertas Mincevičius - pripažintas tarptautinis mokymų ekspertas, ilgametis „DOOR Training“ partneris, įmonių valdybų narys. Specializuojasi rezultatyvios komunikacijos ir derybų, tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir asmeninio efektyvumo temose.

Dirba su aukščiausio lygio vadovais ir specialistais daugelyje EMEA regiono (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika) šalių bei savo tarptautinę patirtį ir naujausias tendencijas perduoda Lietuvos rinkos įmonėms. Roberto patirtis padeda užmegzti betarpišką kontaktą su mokymų dalyviais. Jis sugeba lengvai ir pritaikomai perteikti sudėtingus verslo modelius.

Robertas sertifikuotas dirbti su Microsoft soft-skills, VitalSmarts, GlobeSmart ir CAPT (CPP Inc.) įrankiais ir mokymo metodikomis EMEA regione. Naujausia domėjimosi sritis – mažmeninės prekybos ir gamintojų strateginis bendradarbiavimas.

Lektoriai

Robertas Mincevičius
photo
Robertas Mincevičius
Ilgametis „DOOR Training“ partneris, tarptautinis mokymų ekspertas

Pripažintas tarptautinis mokymų ekspertas, ilgametis „DOOR Training“ partneris, įmonių valdybų narys. Specializuojasi rezultatyvios komunikacijos ir derybų, tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir asmeninio efektyvumo temose. Dirba su aukščiausio lygio vadovais ir specialistais daugelyje EMEA regiono (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika) šalių bei savo tarptautinę patirtį ir naujausias tendencijas perduoda Lietuvos rinkos įmonėms. Roberto patirtis padeda užmegzti betarpišką kontaktą su mokymų dalyviais. Jis sugeba lengvai ir pritaikomai perteikti sudėtingus verslo modelius. Robertas sertifikuotas dirbti su Microsoft soft-skills, VitalSmarts, GlobeSmart ir CAPT (CPP Inc.) įrankiais ir mokymo metodikomis EMEA regione. Naujausia domėjimosi sritis – mažmeninės prekybos ir gamintojų strateginis bendradarbiavimas.

Robertas Mincevičius
Ilgametis „DOOR Training“ partneris, tarptautinis mokymų ekspertas

Programa

09:15-09:30 Registracija
09:30-11:00

Įžanga. Laiko valdymo problemų diagnozavimas

 • Laiko valdymo tikslai
 • Esamos situacijos apibrėžimas
 • Karščiausių taškų nustatymas – asmeninė analizė

Kainos

Dalyvio mokestis 01 29

288 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 360 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki gruodžio 16 d.

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva