Finansų valdymo praktikos LEAN organizacijai

  • Sužinosite, kas yra „Lean“ finansinis mąstymas bei kaip ir kodėl įmonės privalo keisti mąstymą apie finansinę sėkmę pagal „Lean“ principus dirbančioje įmonėje
  • Mokysitės pristatyti ir paaiškinti „Lean“ apskaitos metodus ir tai, kaip jie taikomi „Lean“ principu dirbančioje bendrovėje
  • Aptarsite finansų valdymo ir analizės metodus vertinant tipinius verslo sprendimus: pelningumo analizė, sąnaudų valdymas, finansų planavimas, investicijų analizė ir vertės srauto finansinis valdymas
  • Rengsite planą, kaip įmonei pristatyti „Lean“ finansų valdymo praktiką
Spalio 25 d.
„Urbihop“ viešbutis, Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Finansų valdymo praktikos „Lean“ organizacijai

Apie mokymus

„Lean“ yra daugiabriaunė verslo strategija, pirmiausia orientuota į darbuotojus ir mokymąsi. Naudodami įvairias „Lean“ priemones, praktikas ir metodus, darbuotojai išmoksta valdyti savo darbą, spręsti problemas ir padėti įmonei mokytis, kaip rytoj padaryti tai, ko nepavyko padaryti šiandien. Štai todėl visada turėtume kalbėti apie mąstymą „Lean“ principu, o ne darymą „Lean“ principu.

„Lean“ taip pat keičia įmonės mąstymą apie pinigus. „Lean“ strategijos finansinis poveikis gerai žinomas: tereikia pažvelgti į bendroves, kurios sėkmingai įgyvendino pokyčius. Žinome, kad įmonės orientavimas į vertę klientui paskatins pajamų augimą ir kad „Lean“ priemonių ir metodų, kuriais sukuriamas srautas ir pašalinamos atliekos, taikymas padės geriau valdyti sąnaudas. Tokie yra „Lean“ ekonomikos pagrindai.

Tačiau iki viso to turi įvykti esminis pokytis: turi pasikeisti įmonės vertinami veiklos ir finansiniai rodikliai bei jų vertinimo metodai. Finansų valdymas privalo būti suderintas su „Lean“ ekonomika, o tai jau yra „Lean“ apskaitos užduotis.

Kad pasiektų sėkmę, „Lean“ įmonė privalo pasiruošti veiksmingai ir produktyviai dirbančius valdymo apskaitos specialistus, kurie papildytų jos finansų apskaitos sistemą ir suteiktų žinių, kuriomis remiantis būtų galima veiksmingai priimti sprendimus dėl ateities. Tai itin svarbu, kadangi finansų apskaitoje didžiausias dėmesys skiriamas jau atliktai veiklai. „Lean“ apskaita laiku pateikia svarbią informaciją sprendimus priimantiesiems asmenims.

Šiame seminare sužinosite, kaip kurti ir naudoti „Lean“ valdymo apskaitos sistemą, kad priimantiesiems sprendimus būtų laiku pateikiama svarbi informacija. Šiame seminare naudositės A3 formomis kurdami tikslines sąlygas finansų valdymo praktikai savo įmonėje, išsiaiškinsite esamą padėtį ir parengsite konkrečių veiksmų, kurie padės įmonei diegti „Lean“ finansų valdymo praktiką.

Mokymai skirti

Pagal „Lean“ principus dirbančių bendrovių vadovams, savininkams, vykdomiesiems direktoriams ir prezidentams, vertės srauto vadovams, finansų direktoriams, kontrolieriams, sąnaudų apskaitininkams, „Lean“ komandos nariams ir kitiems, dalyvaujantiems pagal „Lean“ principus dirbančių įmonių finansų valdyme. Seminaras ypač naudingas dar neįgijusiems žinių apie „Lean“ finansų valdymą.

Mokymų vietų skaičius ribotas.

*Mokymai vyks anglų kalba

 

Nick Katko, CPA, CGMA, Vyresnysis konsultantas BMA, Inc.

Nick Katko Lean vadybos finansuose pradininkas. 1990 – aisiais būdamas „Bullard“ finansų direktoriumi įdiegė išsamią apskaitos valdymo sistemą, kuri buvo įgyvendinama kartu su Lean transformacija. Pokyčių metu Nick suprato, kad Lean metodus reikia taikyti ir apskaitos bei finansų skyriuose norint užtikrinti sėkmingos strategijos įgyvendinimą.

Nick prisijungė prie BMA 2002 m. Ir pasitelkė savo „Lean“ apskaitos patirtį ir filosofiją, padėdamas BMA klientams kurti, vadovauti ir padėti jiems „Lean“ apskaitos transformacijose. Teikdamas rekomendacijas dirbo su tarptautinėmis kompanijomis, tokiomis kaip: „Boeing”, „Nestle“, „Paker Hannifin“, „Novartis“, „Qfix“, „Hyne Timber“, „Kodak“ ir daugeliu kitų.

Lektoriai

Nick Katko
photo
Nick Katko
CPA, CGMA, Vyresnysis konsultantas BMA, Inc.

Nick Katko
CPA, CGMA, Vyresnysis konsultantas BMA, Inc.

Kainos

Dalyvio mokestis

450 Eur

+ PVM 21%

Dalyvio mokestis konferencijos
„Įmonių finansai“ dalyviui

360 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 450 Eur

„Įmonių finansai“ konferencija vyksta spalio 24 d.

Dalyvio mokestis „Verslo žinių“ prenumeratoriui

405 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 450 Eur

„Verslo žinių“ prenumeratoriams taikoma 10% nuolaida

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva