LEAN pardavimuose

  • Sužinosite, kaip Lean padeda parduoti efektyviau
  • Sužinosite, kaip kitos įmonės taiko Lean mąstymą pardavimuose
  • Suprasite, kaip panaudoti Lean, kad pardavimai didėtų jūsų įmonėje
Gruodžio 4 d.
Viešbutis „Urbihop“, Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Apie mokymus

Šie mokymai skirti privataus ir viešojo sektoriaus organizacijų įvairaus lygmens vadovams ir specialistams, kurie susiduria su pardavimų didinimo klausimais savo organizacijoje ir nori suprasti, kaip Lean galėtų padėti.

Lean dažnai suprantamas kaip kaštų mažinimas. Tačiau yra ne visai taip. Lean ne tik gali sutaupyti kaštus, bet ir padėti daugiau parduoti bei padidinti pajamas. Pardavimų klausimas aktualus kiekvienai organizacijai ir Lean prie to gali gerokai prisidėti. Mokymų metu dalyviai sužinos, kokia kitų organizacijų patirtis vykdant Lean pardavimuose ir kaip jų įmonėse Lean gali padėti padidinti pardavimus.

Mokymuose sužinosite / išmoksite:

  • Kaip Lean gali padėti pardavimuose
  • Koks praktinis pardavimų didinimo kelias taikant Lean mąstymą
  • Kokie kitų įmonių pavydžiai taikant Lean pardavimuose

Greta teorinės, mokymuose bus ir praktinė dalis su užduotimis.

Šiuose mokymuose Jūsų bus ne daugiau 14, tad turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus.

Lektorių prašymu į šiuos mokymus neregistruojami tiesioginiai jų konkurentai. Sistemoje atlikus registraciją, mokymų organizatorius pasilieka teisę jos nepatvirtinti.

Mokymus veda

Marius Skersys, Lean.lt praktikas, sukaupęs daugiau nei 7 metų patirtį gamybos ir LEAN srityse Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse. Sertifikuotas „Honsha“ komandos. Padeda organizacijoms taikant LEAN metodiką ir filosofiją siekti geresnių rezultatų baldų, pakuočių gamybos, taip pat investiciniuose fonduose, restoranuose, viešojo sektoriaus, energetikos sektoriaus bei uosto krovos organizacijose. Vadovavo projektams pritaikant LEAN diegimą maisto produktų, metalo apdirbimo, tekstilės, techninių medžiagų, logistikos, medienos apdirbimo sektoriaus organizacijose.

 

Lektoriai

Marius Skersys
photo
Marius Skersys
Lean.lt praktikas

Lean.lt praktikas, sukaupęs daugiau nei 7 metų patirtį gamybos ir LEAN srityse Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse. Sertifikuotas „Honsha“ komandos. Padeda organizacijoms taikant LEAN metodiką ir filosofiją siekti geresnių rezultatų baldų, pakuočių gamybos, taip pat investiciniuose fonduose, restoranuose, viešojo sektoriaus, energetikos sektoriaus bei uosto krovos organizacijose. Vadovavo projektams pritaikant LEAN diegimą maisto produktų, metalo apdirbimo, tekstilės, techninių medžiagų, logistikos, medienos apdirbimo sektoriaus organizacijose.

Marius Skersys
Lean.lt praktikas

Kaina

Dalyvio mokestis (Mokymai vyks gruodžio 4 d.)

370 Eur

+ PVM
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva