LEAN pardavimuose

 • Sužinosite, kaip Lean padeda parduoti efektyviau
 • Sužinosite, kaip kitos įmonės taiko Lean pardavimuose
 • Suprasite, kaip panaudoti Lean, kad pardavimai didėtų jūsų įmonėje
Kovo 18 d.
Nuotolinis susitikimas

Apie mokymus

Lean dažnai suprantamas kaip kaštų mažinimas. Tačiau yra ne visai taip. Lean ne tik gali sutaupyti kaštus, bet ir padėti daugiau parduoti bei padidinti pajamas. Pardavimų klausimas aktualus kiekvienai organizacijai ir Lean prie to gali gerokai prisidėti.

Mokymuose sužinosite:

 • Kaip pardavimo procesą padaryti efektyvesniu
 • Kokius pardavimo rodiklius stebėti
 • Kaip teisingai paskirstyti darbo krūvį pardavėjams
 • Kaip spręsti pardavimuose kylančias problemas
 • Kaip įtraukti darbuotojus į pardavimo didinimo procesą

Mokymai skirti:

 • Privataus ir viešojo sektoriaus organizacijų įvairaus lygmens vadovams ir specialistams, kurie susiduria su pardavimų didinimo klausimais savo organizacijoje ir nori suprasti, kaip Lean galėtų padėti.

Šiuose mokymuose Jūsų bus ne daugiau 14, tad turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus. Mokymai vyks gyvai arba internetu, priklausomai nuo tuo metu galiosiančių reikalavimų renginių organizavimui.

Lektorių prašymu į šiuos mokymus neregistruojami tiesioginiai jų konkurentai. Sistemoje atlikus registraciją, mokymų organizatorius pasilieka teisę jos nepatvirtinti.

Mokymus veda

Vaidotas Krencius, „Nortus“ verslo organizavimo ir plėtros vadovas, sukaupęs daugiau nei 6 metų patirtį LEAN srityje. Vaidotas daugiau kaip 10 metų dirbo didžiausioje Baltijos šalių draudimo bendrovėje „Lietuvos draudimas“, kurioje įgavo vertingos strateginio valdymo patirties. 7 metus ėjo aukščiausias vadovaujamas pareigas lyderiaujančiose gamybinėse maisto pramonės „Biovela Group“ ir kosmetikos sektoriaus  „BIOK laboratorijos“ įmonėse. Praktinę Lean patirtį Vaidotas įgijo kaip „Nortus“ kliento įmonės vadovas, daręs pokyčius savo vadovaujamoje organizacijoje, o dabar žinias ir patirtį naudoja Lean konsultavimo verslo plėtrai Lietuvoje ir užsienyje.

 

Lektoriai

Vaidotas Krencius
photo
Vaidotas Krencius
„Nortus“ verslo organizavimo ir plėtros vadovas

Vaidotas Krencius
„Nortus“ verslo organizavimo ir plėtros vadovas
Justina Šidlienė
photo
Justina Šidlienė
Lean.lt praktikas

Lean.lt praktikas, sukaupęs daugiau nei 7 metų patirtį gamybos ir LEAN srityse Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse. Sertifikuotas „Honsha“ komandos. Padeda organizacijoms taikant LEAN metodiką ir filosofiją siekti geresnių rezultatų baldų, pakuočių gamybos, taip pat investiciniuose fonduose, restoranuose, viešojo sektoriaus, energetikos sektoriaus bei uosto krovos organizacijose. Vadovavo projektams pritaikant LEAN diegimą maisto produktų, metalo apdirbimo, tekstilės, techninių medžiagų, logistikos, medienos apdirbimo sektoriaus organizacijose.

Justina Šidlienė
Lean.lt praktikas

Programa

09.30–10.45

Kaip Lean tiesiogiai daro įtaką verslo rodikliams

 • Lean ir kaštų mažinimas
 • Lean ir pardavimų didinimas
 • Verslo formulė
10.45–11.00 Pertrauka

Kaina

Dalyvio mokestis (Mokymai vyks kovo 18 d.)

333 Eur

+ PVM Įprasta kaina 370 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki kovo 8 d.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva