Skirtingi Lean etapai ir veiklos valdymas juose

Lapkričio 14 d.

Vilnius

Apie mokymus

Lean sistemos tikslas – naudojant mažesnius išteklius sukurti didesnę vertę klientui ir didinti savo konkurencinį pranašumą. Lean esmę geriausiai nusako du pagrindiniai principai: nuolatinis tobulėjimas ir nereikalingų veiklų (nuostolių) šalinimas.

„Negali valdyti to, ko negali pamatuoti, negali pamatuoti to, ko nematai“. Kiekvieno įmonės ar skyriaus vadovo siekis yra įtraukti savo darbuotojus į procesų gerinimą, suteikti jiems atsakomybę, bet tuo pačiu ir valdyti situaciją bei labai aiškiai suprasti, gerai ar blogai sekasi visai organizacijai, atskiriems skyriams ar net individams. KPI (angl. Key Performance Indicator), arba veiklos vertinimo rodikliai Lean kelyje turi didelę įtaką. Kiekviename Lean pokyčių etape jie vaidina vis kitokį vaidmenį. Mokymuose dalyviai sužinos, kaip rodikliai padeda valdyti organizaciją Lean pokyčių metu.

Mokymai skirti:

  • Privataus ir viešojo sektoriaus organizacijų įvairaus lygmens vadovams ir specialistams, kurie jau yra Lean kelyje ir nori suprasti, kaip rodikliai skirtinguose Lean diegimo etapuose galėtų prisidėti prie veiklos valdymo.

Mokymuose sužinosite / išmoksite:

  • Kokį vaidmenį vaidina rodikliai kiekviename Lean pokyčių etape
  • Kaip praktiškai nustatyti tinkamus rodiklius
  • Kaip sistemiškai valdyti rodiklius

Greta teorinės, mokymuose bus ir praktinė dalis su užduotimis.

Šiuose mokymuose Jūsų bus ne daugiau 14, tad turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus.

Lektorių prašymu į šiuos mokymus neregistruojami tiesioginiai jų konkurentai. Sistemoje atlikus registraciją, mokymų organizatorius pasilieka teisę jos nepatvirtinti.

Mokymus veda

Marius Skersys, Lean.lt praktikas, sukaupęs daugiau nei 7 metų patirtį gamybos ir LEAN srityse Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse. Sertifikuotas „Honsha“ komandos. Padeda organizacijoms taikant LEAN metodiką ir filosofiją siekti geresnių rezultatų baldų, pakuočių gamybos, taip pat investiciniuose fonduose, restoranuose, viešojo sektoriaus, energetikos sektoriaus bei uosto krovos organizacijose. Vadovavo projektams pritaikant LEAN diegimą maisto produktų, metalo apdirbimo, tekstilės, techninių medžiagų, logistikos, medienos apdirbimo sektoriaus organizacijose.

Lektoriai

Marius Skersys
photo
Marius Skersys
Lean.lt vadovas, praktikas

Lean.lt praktikas, sukaupęs daugiau nei 7 metų patirtį gamybos ir LEAN srityse Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse. Sertifikuotas „Honsha“ komandos. Padeda organizacijoms taikant LEAN metodiką ir filosofiją siekti geresnių rezultatų baldų, pakuočių gamybos, taip pat investiciniuose fonduose, restoranuose, viešojo sektoriaus, energetikos sektoriaus bei uosto krovos organizacijose. Vadovavo projektams pritaikant LEAN diegimą maisto produktų, metalo apdirbimo, tekstilės, techninių medžiagų, logistikos, medienos apdirbimo sektoriaus organizacijose.

Marius Skersys
Lean.lt vadovas, praktikas

Kainos

Dalyvio mokestis

263.50 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 310 Eur
Speciali kaina galioja iki rugsėjo 28 dienos.

„Baltijos LEAN forumo 2018“ dalyvio mokestis

248 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 310 Eur
Ši kaina taikoma „Baltijos LEAN forumo 2018“ dalyviams.

Dalyvio mokestis

248 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 279 Eur
Šis dalyvio mokestis galioja, jei į renginį registruojasi 2 ir daugiau dalyvių iš vienos įmonės iki rugsėjo 28 d.

Dalyvio mokestis

217 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 310 Eur
Šis dalyvio mokestis galioja įmonėms, kurios yra pelniusios „Gazelė 2017“ vardą.
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva