Programa

16:00 - 19:00
Vilnius

Kas yra puiki lyderystės istorija?

Kodėl žmonės yra „istorijų gyvūnai“? Pasakų, mitų ir istorijų reikšmė žmogaus pasaulėvokoje. Šiuolaikinių istorijų stilius: aiškiai, trumpai ir konkrečiai. Pakartojimai ir dialogas istorijoms pagyvinti. Pastabumo svarba istorijos pasakotojui. Kokios atidos lavinimo pratybos gali padėti? Kaip išmokti labiau vertinti žmones?

16:00 - 18:00
Vilnius

Paradigmų istorijos

Paradigmų istorijos padeda pakeisti požiūrį. Jos išklibina galingus nuomonių pamatus ir atveria žmogaus protą naujai perspektyvai. Paradigmų istorijoms būdingas netikėtumas ir patikimumas - kaip juos sustiprinti mūsų istorijose?

16:00 - 18:00
Vilnius

Kibirkšties istorijos

Kaip istorijomis uždegti žmones noru keistis? Kaip lyderiai Kibirkšties istorijomis parodo, kur esame ir kur galėtume būti? Kaip surasti mums tinkamiausią Kibirkšties istoriją, kuri aiškiai nurodytų kelią, bet nežadėtų to, kas nebus įgyvendinta?

16:00 - 18:00
Vilnius

„Kas aš esu?“ istorijos

Kas aš esu? istorijomis kuriame pasitikėjimą atsiverdami ir išdrįsdami būti pažeidžiamais. Tai greičiausias ir patikimiausias būdas žmonėms susijungti. Šios istorijos paaiškina mūsų patirtį ir palengvina tarpusavio supratimą. Kaip išdrįsti pasakoti ir apie savo klaidas?

16:00 - 18:00
Vilnius

Vertybių istorijos

Vertybių istorijomis padedame žmonėms suprasti bendruomenės vertybes ir sustipriname įsipareigojimą jas puoselėti. Kaip organizacijoje ieškoti geriausius įsipareigojimo vertybėms pavyzdžius? Kaip vertybės istorijų rinkimą ir reguliarų pasakojimą pasitelkti kuriant organizacijos kultūrą?

16:00 - 18:00
Vilnius

Mokymo istorijos

Tokiomis istorijomis siekiame išmokyti teisingo elgesio. Geriausios suveikia net sunkią akimirką, kai mūsų žalingi įpročiai ir nesąmoningas elgesys skatina vėl pakartoti tą pačią klaidą. Kaip Mokymo istorijose išryškinti teisingo elgesio pasirinkimą?

16:00 - 18:00
Vilnius

Istorijų derlius

Susitikimas skirtas išklausyti visų programos dalyvių surinktoms geriausioms lyderystės istorijoms, pažangai įvertinti ir naujiems saviugdos tikslams išsikelti.

Pranešėjai
Pranešėjai
Lyderystės ir komunikacijos konsultantas

Rytis yra patyręs lyderystės ir komunikacijos konsultantas. 1996–2005 m. LRT vedė tiesiogines radijo ir televizijos pokalbių laidas, 2004–2008 m. vadovavo Transparency International Lietuvos skyriui. Nuo 2007 m. Rytis talkina FranklinCovey  ir Europos verslo klubams kaip fasilitatorius ir komunikacijos koučas. Praktikuoja meditaciją su Kwan Um Zen mokykla nuo 1992 m.

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva