Paslaugų tiekimas Lietuvoje, į ES ir kitas šalis bei jų apmokestinimas PVM

  • Suprasite, kodėl svarbu išsiaiškinti, kokiam asmeniui parduodamos paslaugos. Kitaip sakant, ar tai yra PVM apmokestinamas asmuo ar PVM neapmokestinamas asmuo
  • Sužinosite, kaip sumažinti rizikas, jei vis dėlto nesate tikri ar tai yra PVM apmokestinamas, ar PVM neapmokestinamas asmuo
  • Išmoksite teisingai apmokestinti parduodamas paslaugas PVM tiek užsienio, tiek Lietuvos asmenims
Gruodžio 7 d.
Vilnius

Apie mokymus

Kai įmonė tiekia paslaugas Lietuvoje, į Europos Sąjungos ir trečiąsias šalis neišvengiamai susiduria su situacijomis, kai nėra iki galo aišku, ar reikia paslaugas apmokestinti pridėtinės vertės mokesčių, ar ne. Lengvai gali susiklostyti tokia padėtis, kai be reikalo „nuskriaudžiami“ pirkėjai, nes jiems priskaičiuojamas papildomas PVM. Tačiau lengvai gali nutikti ir taip, kad įmonė nuskriaudžia pati save, nes nepriskaičiavusi PVM, kai reikia, vėliau pati turi sumokėti pridėtinės vertės mokestį į biudžetą iš savo lėšų.

Be to, verslui, teikiant paslaugas už Lietuvos teritorijos ribu  labai svarbu įvertinti PVM registravimosi rizikas kitose ES valstybėse, kur gali atsirasti PVM mokėjimo prievolės.

Šiuose mokymuose jūs:

  • Suvoksite, kodėl svarbu išsiaiškinti, kokiam asmeniui parduodamos paslaugos. Kitaip sakant, ar tai yra PVM apmokestinamas asmuo ar PVM neapmokestinamas asmuo.
  • Kaip tokius asmenis indentifikuoti, kaip sumažinti rizikas, jei vis dėlto nesate tikri ar tai yra PVM apmokestinamas, ar PVM neapmokestinamas asmuo.
  • Teisingai apmokestinti parduodamas paslaugas PVM tiek užsienio, tiek Lietuvos asmenims.
  • Įvertinti PVM registravimosi rizikas kitose ES valstybėse.

Mokymų diena planuojama taip, kad liktų pakankamai laiko praktinėms užduotims ir konkrečių atvejų analizei.

Mokymus veda

Rokas Pečiulis, UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas, turintis 7 metų darbo patirtį Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Prie BDO mokesčių konsultantų komandos jis prisijungė 2014 metais. Bendroves Rokas konsultuoja pridėtinės vertės, nekilnojamojo turto, pajamų mokesčių klausimais. Jis taip pat atstovauja klientams, kilus ginčiams su mokesčių administratoriais. Rokas taip pat yra atsakingas už tai, kad klientų mokestinės deklaracijos VMI būtų pateikiamos laiku ir be klaidų, pagal galiojančius teisės aktus.

Lektoriai

Rokas Pečiulis
photo
Rokas Pečiulis
UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas

UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas, turintis 7 metų darbo patirtį Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Prie BDO mokesčių konsultantų komandos jis prisijungė 2014 metais. Bendroves Rokas konsultuoja pridėtinės vertės, nekilnojamojo turto, pajamų mokesčių klausimais. Jis taip pat atstovauja klientams, kilus ginčiams su mokesčių administratoriais. Rokas taip pat yra atsakingas už tai, kad klientų mokestinės deklaracijos VMI būtų pateikiamos laiku ir be klaidų, pagal galiojančius teisės aktus.

Rokas Pečiulis
UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas

Programa

09:15-09:30 Registracija
09:30-09:45

Apmokestinamasis ir neapmokestinamasis asmuo

  • Apmokestinamojo ir neapmokestinamojo asmens sąvokos PVM įstatyme
  • Pagrindinė PVM taisyklė, teikiant paslaugas užsienio asmenims

 

Kainos

Dalyvio mokestis 12 07

102 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 120 Eur
Speciali kaina galioja iki lapkričio 9 dienos.

Dalyvio mokestis 12 07

96 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 108 Eur
Ši kaina taikoma, jei į mokymus registruojasi 2 ir daugiau dalyvių iš tos pačios įmonės iki lapkričio 9 dienos.

Dalyvio mokestis 12 07

84 Eur

+ PVM 21% Įprasta kaina 120 Eur
Šis dalyvio mokestis galioja įmonėms, kurios yra pelniusios „Gazelė 2017“ ir „Gazelė 2018“ vardą.
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva