Kokie yra archetipai ir kaip jie pritaikomi prekės ženklams?
Archetipai yra mūsų ir mūsų vartotojų pasąmonės dalis, su kuria galima susipažinti giliau. Tai bendras vardiklis – įrankis, padedantis organizacijai sukurti prasmingą ir išskirtinį prekės ženklą, atsižvelgiant į vartotojų motyvacijas, emocinius poreikius. Juk linksmuoliui visada yra leidžiama daugiau negu išminčiui ar globėjui, – lygiai tos pačios gyvenimiškos taisyklės yra pritaikomos prekės ženklams. Mokymuose įsigilinsime į Karlo Jungo 12 archetipų ir išmoksime atpažinti juos prekės ženkluose, suprasti jų tarpusavio santykius, o praktinių užduočių metu analizuosime, kokia nauda vartotojams bei organizacijos darbuotojams.
Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 14.
Daiva Plauškaitė-Camacho Andrade – prekės ženklo pozicionavimo ekspertė, turinti 15 metų patirtį rinkos tyrimų srityje – SIC, MindShare, KANTAR TNS. Yra sulaukusi tarptautinio pripažinimo ir išrinkta tarp TOP50 pasaulyje talentingiausių tyrėjų prekės ženklo pozicionavimo srityje. Bet pati Daiva labiau mėgsta save vadinti prekės ženklų psichologe, kadangi prekės ženklai patiria daug emocinių sukrėtimų (keičiasi rinkodaros specialistai ar agentūros), jie gyvena labai nestabiliame, konkurencingame pasaulyje, todėl išlaikyti vieningą prekės ženklo stuburą, išlikti sveiku – būna sunku. Tam reikia ne tik strategijos, bet ir gilesnio prekės ženklo suvokimo, gebėjimo vertinti situaciją kontekste. Todėl mokymuose bus gilinamasi į individualias situacijas tam, kad praktiškai suprastume, kokią įtaką jūsų veiksmai daro prekės ženklui ir ką reiktų daryti kitaip, kad jį sustiprintume.
Prekės ženklo pozicionavimo ekspertė, turinti 15 metų patirtį rinkos tyrimų srityje – SIC, MindShare, KANTAR TNS. Yra sulaukusi tarptautinio pripažinimo ir išrinkta tarp TOP50 pasaulyje talentingiausių tyrėjų prekės ženklo pozicionavimo srityje. Bet pati Daiva labiau mėgsta save vadinti prekės ženklų psichologe, kadangi prekės ženklai patiria daug emocinių sukrėtimų (keičiasi rinkodaros specialistai ar agentūros), jie gyvena labai nestabiliame, konkurencingame pasaulyje, todėl išlaikyti vieningą prekės ženklo stuburą, išlikti sveiku – būna sunku. Tam reikia ne tik strategijos, bet ir gilesnio prekės ženklo suvokimo, gebėjimo vertinti situaciją kontekste.
Kokie yra archetipai ir kaip jie pritaikomi prekės ženklams?