Apie mokymus

PVM deklaracijos atvaizduoja įmonės veiklą ir mokėtiną arba grąžintiną PVM. Todėl labai svarbu, jog deklaracijos būtų užpildytos teisingai. Tai yra vienas iš pirmųjų ir pagrindinių Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) tikrinimo objektų kartu su sąskaitų faktūrų registrais.

Duomenys nurodyti deklaracijose yra lyginami su kitų įmonių, veikiančių toje pačioje srityje, t.y. konkurentų duomenimis. Ryškūs nukrypimai nuo vidurkio yra VMI susidomėjimo objektas. Taip pat, kai kyla neaiškumų Lietuvos įmonėms prekiaujant su kitų ES valstybių įmonėmis, šie duomenys sutikrinami ir su kitų ES valstybių įmonių duomenimis.

Dalyviai išmoks:

  • Pildyti PVM deklaraciją FR0600
  • Pildyti PVM ataskaitą FR0564

Dalyviai sužinos:

  • ką reiškia visi deklaracijų pildymo laukai
  • kada kuriuos laukus reikia pildyti

Mokymų trukmė:

09:00-12:30 val.

Mokymų eiga:

  • FR0600 formos laukų pildymas
  • FR0564 formos laukų pildymas
  • Pavyzdžiai, užduotys, klausimai

Šis seminaras bus transliuojamas tik internetu. Po jo, dalyviams išsiųsime vaizdo įrašą, kurį bet kada galėsite peržiūrėti. Renginio dalyviai galės užduoti klausimus ir gaus atsakymus į juos.

Mokymus veda

Rokas Pečiulis, UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas, turintis 7 metų darbo patirtį Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Prie BDO mokesčių konsultantų komandos jis prisijungė 2014 metais. Bendroves Rokas konsultuoja pridėtinės vertės, nekilnojamojo turto, pajamų mokesčių klausimais. Jis taip pat atstovauja klientams, kilus ginčiams su mokesčių administratoriais. Rokas taip pat yra atsakingas už tai, kad klientų mokestinės deklaracijos VMI būtų pateikiamos laiku ir be klaidų, pagal galiojančius teisės aktus.

Lektoriai

Rokas Pečiulis
photo
Rokas Pečiulis
UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas

UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas, turintis 7 metų darbo patirtį Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Prie BDO mokesčių konsultantų komandos jis prisijungė 2014 metais. Bendroves Rokas konsultuoja pridėtinės vertės, nekilnojamojo turto, pajamų mokesčių klausimais. Jis taip pat atstovauja klientams, kilus ginčiams su mokesčių administratoriais. Rokas taip pat yra atsakingas už tai, kad klientų mokestinės deklaracijos VMI būtų pateikiamos laiku ir be klaidų, pagal galiojančius teisės aktus.

Rokas Pečiulis
UAB „BDO apskaita ir auditas“ mokesčių konsultantas
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva