Rezultatyvi komunikacija - sudėtingų pokalbių valdymas

 • Išmoksite, kaip išspręsti kylančius nesutarimus ir įveikti pasipriešinimą
 • Sužinosite, kaip skatinti bendradarbiavimą komandoje
 • Gebėsite įtikinamai kalbėti apie svarbius dalykus, kai dalyvių nuomonės skiriasi
Vasario 27 d.
Viešbutis „Urbihop“, Ąžuolyno g. 7, Vilnius
Kitos datos:

Apie mokymus

Verslo organizacijose nuo 72% iki 91% visų norimų įdiegti pokyčių, naujovių, patobulinimų nepasiekia norimų rezultatų. Kaštai išauga, terminai vėluoja, efektyvumas mažėja, vadovai ir darbuotojai jaučia nepasitenkinimą. Organizacijos nepasiekia norimų tikslų, praranda konkurencingumą, blogėja žmonių tarpusavio santykiai. Kiekvienas žmogus interpretuoja faktus savaip. Už kiekvieno kolegos/pavaldinio elgesio slypi jo individualūs motyvai, kuriuos mes irgi interpretuojame savaip, dažnai klaidingai – tai sukelia nesusikalbėjimą ar neigiamų emocijų proveržį, o ne dialogą rezultatui pasiekti. Rezultatai nepasiekiami, nes trūksta rezultatyvių pokalbių arba jie blogai vedami.

Mokymuose išmoksite kaip:

 • Išspręsti nesutarimus
 • Gauti kitų pritarimą
 • Įveikti pasipriešinimą
 • Įtikinamai kalbėti apie labai svarbius dalykus, kai dalyvių nuomonės skiriasi
 • Skatinti bendradarbiavimą komandoje
 • Veikti išvien, pasitikint savo darbuotojais

Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 14.

Mokymus veda

Robertas Mincevičius - pripažintas tarptautinis mokymų ekspertas, įmonių valdybų narys. Specializuojasi rezultatyvios komunikacijos ir derybų, tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir asmeninio efektyvumo temose.

Dirba su aukščiausio lygio vadovais ir specialistais daugelyje EMEA regiono (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika) šalių bei savo tarptautinę patirtį ir naujausias tendencijas perduoda Lietuvos rinkos įmonėms. Roberto patirtis padeda užmegzti betarpišką kontaktą su mokymų dalyviais. Jis sugeba lengvai ir pritaikomai perteikti sudėtingus verslo modelius.

Robertas sertifikuotas dirbti su Microsoft soft-skills, VitalSmarts, GlobeSmart ir CAPT (CPP Inc.) įrankiais ir mokymo metodikomis EMEA regione. Naujausia domėjimosi sritis – mažmeninės prekybos ir gamintojų strateginis bendradarbiavimas.

Lektoriai

Robertas Mincevičius
photo
Robertas Mincevičius
Tarptautinis mokymų ekspertas

Pripažintas tarptautinis mokymų ekspertas, įmonių valdybų narys. Specializuojasi rezultatyvios komunikacijos ir derybų, tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir asmeninio efektyvumo temose. Dirba su aukščiausio lygio vadovais ir specialistais daugelyje EMEA regiono (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika) šalių bei savo tarptautinę patirtį ir naujausias tendencijas perduoda Lietuvos rinkos įmonėms. Roberto patirtis padeda užmegzti betarpišką kontaktą su mokymų dalyviais. Jis sugeba lengvai ir pritaikomai perteikti sudėtingus verslo modelius. Robertas sertifikuotas dirbti su Microsoft soft-skills, VitalSmarts, GlobeSmart ir CAPT (CPP Inc.) įrankiais ir mokymo metodikomis EMEA regione. Naujausia domėjimosi sritis – mažmeninės prekybos ir gamintojų strateginis bendradarbiavimas.

Robertas Mincevičius
Tarptautinis mokymų ekspertas

Programa

09:15-09:30 Registracija
09:30-11:00

Nesusikalbėti – pavojinga gyvybei

 • Įžanga
 • Komunikacijos tikslai
 • Sunkių situacijų atpažinimas
 • Rezultatyvios komunikacijos modelis
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva