Praktikoje pasitaiko, kad užsienio rinkose dirbančios Lietuvos įmonės susiduria su neatsiskaitymo problemomis. Dažniausiai tokie ginčai nepasiekia teismų dėl didelių sąnaudų, kalbos barjerų ir kitų priežasčių.
Ne visos bendrovės žino apie egzistuojančius alternatyvius teisminius kelius skoloms išieškoti. Pasirinkusios tinkamus ir pačius naujausius ES teisės aktų instrumentus, jos gerokai padidintų savo galimybes išieškoti tokias skolas efektyviai, nepatirdamos didelių kaštų ir neperžengdamos mūsų šalies ribų. Pavyzdžiui, Lietuvos eksportuotojai vis dar nesinaudoja europinio sąskaitos blokavimo įsakymo procedūromis, kurios galioja jau nuo 2017 m. pradžios.
Mokymuose lektoriai pateiks:
Renkame daugiausiai 20 dalyvių. Mokymų dalyviams išduodamas sertifikatas.
advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ partneris. Jis turi daugiau kaip 18 metų teisminių ginčų ir tarptautinio arbitražo patirtį. Jo specializacija – tarptautinis bylinėjimasis, teismų ir arbitražo sprendimų pripažinimas ir vykdymas. Miroslav taip pat veikia kaip arbitras ir teisinis patarėjas tarptautiniuose ir vidaus arbitražuose pagal ICC, SCC, UNCITRAL ad hoc ir Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitražo taisykles.
advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ teisininkė. Simona Budreikaitė yra ginčų sprendimo praktikos grupės teisininkė, sukaupusi daugiau nei 4-ių metų teisinio darbo patirtį komercinių teisminių ginčų, įmonių ir intelektinės nuosavybės teisės srityse dar studijų universitete metu. Simonos specializacija apima procesinių dokumentų rengimą nacionalinių ir tarptautinių ginčų sutarčių, deliktų, bendrovių teisės, nemokumo, taip pat komercinių paslapčių apsaugos ir nesąžiningos konkurencijos klausimais.
Miroslav turi daugiau kaip 18 metų teisminių ginčų ir tarptautinio arbitražo patirtį. Jo specializacija – tarptautinis bylinėjimasis, teismų ir arbitražo sprendimų pripažinimas ir vykdymas. Miroslav taip pat veikia kaip arbitras ir teisinis patarėjas tarptautiniuose ir vidaus arbitražuose pagal ICC, SCC, UNCITRAL ad hoc ir Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitražo taisykles.
Simona Budreikaitė yra ginčų sprendimo praktikos grupės teisininkė, sukaupusi daugiau nei 4-ių metų teisinio darbo patirtį komercinių teisminių ginčų, įmonių ir intelektinės nuosavybės teisės srityse dar studijų universitete metu. Simonos specializacija apima procesinių dokumentų rengimą nacionalinių ir tarptautinių ginčų sutarčių, deliktų, bendrovių teisės, nemokumo, taip pat komercinių paslapčių apsaugos ir nesąžiningos konkurencijos klausimais.