Skolų išieškojimas užsienio rinkose

  • Sužinosite, kokie yra naujausi ES galiojantys instrumentai, kuriais įmonės gali naudotis, sręsdamos skolų klausimus
  • Nagrinėsite praktinius atvejus, kaip instrumentais naudotis konkrečiose situacijose
  • Išgirsite, kaip išieškoti skolas nepatiriant didelių kaštų
Balandžio 18 d.
„Corner“ viešbutis, T. Ševčenkos g. 16, Vilnius

Apie mokymus

Praktikoje pasitaiko, kad užsienio rinkose dirbančios Lietuvos įmonės susiduria su neatsiskaitymo problemomis. Dažniausiai tokie ginčai nepasiekia teismų dėl didelių sąnaudų, kalbos barjerų ir kitų priežasčių.

Ne visos bendrovės žino apie egzistuojančius alternatyvius teisminius kelius skoloms išieškoti. Pasirinkusios tinkamus ir pačius naujausius ES teisės aktų instrumentus, jos gerokai padidintų savo galimybes išieškoti tokias skolas efektyviai, nepatirdamos didelių kaštų ir neperžengdamos mūsų šalies ribų. Pavyzdžiui, Lietuvos eksportuotojai vis dar nesinaudoja europinio sąskaitos blokavimo įsakymo procedūromis, kurios galioja jau nuo 2017 m. pradžios.

Mokymuose lektoriai pateiks:

  • Išsamią informaciją apie galiojančius naujausius ES instrumentus, kuriais įmonės gali efektyviai naudotis, sręsdamos skolų klausimus ir Lietuvos teismuose
  • Praktinių atvejų, kaip instrumentais naudotis konkrečiose situacijose (case analysis)
  • Praktinių patarimų, kokius pirmuosius veiksmus atlikti, nuo ko pradėti, kad įmonėms prieinami instrumentai būtų efektyviai naudojami.

Renkame daugiausiai 20 dalyvių.

Miroslav Nosevič

advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ asocijuotasis partneris. Jis turi daugiau kaip 18 metų teisminių ginčų ir tarptautinio arbitražo patirtį. Jo specializacija – tarptautinis bylinėjimasis, teismų ir arbitražo sprendimų pripažinimas ir vykdymas. Miroslav taip pat veikia kaip arbitras ir teisinis patarėjas tarptautiniuose ir vidaus arbitražuose pagal ICC, SCC, UNCITRAL ad hoc ir Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitražo taisykles.

Lektoriai

Miroslav Nosevič
photo
Miroslav Nosevič
advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ asocijuotasis partneris

Miroslav turi daugiau kaip 18 metų teisminių ginčų ir tarptautinio arbitražo patirtį. Jo specializacija – tarptautinis bylinėjimasis, teismų ir arbitražo sprendimų pripažinimas ir vykdymas. Miroslav taip pat veikia kaip arbitras ir teisinis patarėjas tarptautiniuose ir vidaus arbitražuose pagal ICC, SCC, UNCITRAL ad hoc ir Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitražo taisykles.

Miroslav Nosevič
advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ asocijuotasis partneris

Programa

09:00-09:30 Registracija
09:30-09:45

Įžanga. Apie ką verta pagalvoti, prieš skolinant pinigus

Kaina

Dalyvio mokestis 04 18

175 Eur

+ PVM
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva