Apie mokymus

Mokymuose aiškinsimės, kaip suvaldyti kasdienius bendrovės pinigus:

  • skaičiuosime pagrindinius apyvartumo rodiklius;
  • gilinsimės į praktinius atsargų, pirkėjų skolų ir skolų tiekėjams valdymo aspektus bei prekių ir pinigų apyvartos ciklą.

Susipažinsime su pagrindiniais trumpalaikio finansavimo instrumentais, jų privalumais ir trūkumais. Pasitelkę praktinius pavyzdžius įvertinsime tiekėjo kreditą ir įvairias jo rizikos valdymo priemones: vekselį, laidavimą, kreditų draudimą ir faktoringą. Galiausiai, nesuderinto įmonės augimo problemos sprendimas išryškins pagrindinių prekinio kredito formų – faktoringo ir tiekėjo kredito – panašumus ir skirtumus, atskleis jų privalumus ir trūkumus.

Mokymai skirti:

  • verslo savininkams ir bendrovių vadovams;
  • naujai paskirtiems viduriniosios grandies vadovams;
  • pradedantiems finansų vadovams.

Renkame ne didesnę nei 14 dalyvių grupę.

Algimantas Laurinavičius

yra UAB „Hanner“ finansų direktorius, Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto docentas, socialinių mokslų daktaras, 2013 m. apgynęs disertaciją Vilniaus universitete. Magistro laipsnį įgijo Prancūzijoje, Orleano universitete (2007 m.), ir Vilniaus universitete (2008 m.).

Antanas Laurinavičius

rūpinasi UAB „IKFA“ finansais. Jis taip pat yra Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Finansų katedros docentas, socialinių mokslų daktaras, 2014 m. apgynęs disertaciją Vilniaus universitete. Magistro laipsnį įgijo Prancūzijoje, Orleano universitete (2007 m.), ir Vilniaus universitete (2008 m.). Domisi kredito rizikos valdymo, rizikos kapitalo, įmonių finansų bei strateginio valdymo temomis.

Lektoriai

Algimantas Laurinavičius
photo
Algimantas Laurinavičius
UAB „Hanner“ finansų direktorius

UAB „Hanner“ finansų direktorius, Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto docentas, socialinių mokslų daktaras, 2013 m. apgynęs disertaciją Vilniaus universitete. Magistro laipsnį įgijo Prancūzijoje, Orleano universitete (2007 m.), ir Vilniaus universitete (2008 m.).

Algimantas Laurinavičius
UAB „Hanner“ finansų direktorius
Antanas Laurinavičius
photo
Antanas Laurinavičius
UAB „IKFA“ vadovas, VU Ekonomikos fakulteto Finansų katedros docentas, socialinių mokslų daktaras

Jis rūpinasi UAB „IKFA“ finansais. Antanas taip pat yra Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Finansų katedros docentas, socialinių mokslų daktaras, 2014 m. apgynęs disertaciją Vilniaus universitete. Magistro laipsnį įgijo Prancūzijoje, Orleano universitete (2007 m.), ir Vilniaus universitete (2008 m.). Domisi kredito rizikos valdymo, rizikos kapitalo, įmonių finansų bei strateginio valdymo temomis.

Antanas Laurinavičius
UAB „IKFA“ vadovas, VU Ekonomikos fakulteto Finansų katedros docentas, socialinių mokslų daktaras

Programa

09:15-09:30 Registracija
09:30-11:00

Apyvartinio kapitalo valdymas

  • Apyvartinis kapitalas
  • Apyvartumo rodikliai:
    • Apyvartumo rodikliai (NWC, einamasis likvidumo rodiklis, apyvartumas kartais ir apyvartumas dienomis)
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva