Vadovavimo meistriškumas. Kaip dirbti su skirtingos elgsenos darbuotojais?

 • Išmoksite atpažinti darbuotojų elgesio stilius iš jų neverbalinio elgesio, kalbėjimo būdo, emocijų
 • Sužinosite, kaip elgtis su konfliktuojančiu darbuotoju, atsižvelgiant į jo elgesio stilių
 • Išgirsite, kas labiausiai motyvuoja darbe skirtingų elgsenos stilių žmones
Gruodžio 17–18 d.
Viešbutis „Urbihop“, Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Apie mokymus

Vadovo darbo efektyvumą dažnai nulemia tai, kaip ir kokią įtaką jis daro kitiems. Paliepimai, įsakymai, nurodymai, net prašymai vis dažniau pasirodo esą mažai efektyvūs, nes ne itin motyvuoja darbuotojus.

DiSC – patogus, paprastas ir naudingas įrankis, kasdien padedantis vadovui tobulinti savo emocinį intelektą. Pasinaudodamas juo, vadovas gali geriau pažinti save, savo stiprybes, išmokti daryti veiksmingą ir rezultatyvią įtaką darbuotojams, juos labiau motyvuodamas siekti bendrų tikslų ir dirbti produktyviau bei efektyviau.

Mokymuose:

 • Išmoksite atpažinti žmonių elgesio stilius darbe, jų stiprybes ir kas atsitinka, kai tomis stiprybėmis piktnaudžiauja
 • Sužinosite savo elgesio stilių, savo stiprybes ir ką bei kaip daryti, kad jūsų įtaka darbuotojams būtų dar efektyvesnė panaudojant jų stiprybes
 • Išmoksite atpažinti darbuotojų elgesio stilius iš jų neverbalinio elgesio, kalbėjimo būdo, emocijų
 • Išmoksite pagal kito žmogaus elgesio stilių atpažinti jo tikslus, nuogąstavimus, stipriąsias puses ir, tuo remiantis, prisiderinti, taip padidinant darbuotojų atsakomybę, įsipareigojimą ir norą siekti ambicingesnių tikslų
 • Atliksite savo asmenybės vertinimą, remdamiesi DiSC įrankiu ir gausite išsamią analizę apie savo elgesio stilių

Mokymai skirti:

 • Įmonių, padalinių vadovams, norintiems patobulinti savo vadovavimo įgūdžius darant efektyvią įtaką pavaldiniams ir kolegoms

Renkame ne didesnę nei 14 dalyvių grupę. Mokymų dalyviams išduodamas sertifikatas.​

Arvydas Būta

„Grand Partners“ vyr. verslo konsultantas - ekspertas. Vienas žinomiausių vadovavimo ir lyderystės konsultantų šalyje, šioje srityje specializuojasi nuo 2003-iųjų. Įvairių mokymų programų ir metodikų autorius ir populiarintojas Lietuvoje ir užsienyje. Kompleksiškai apjungdamas sistemines vadybos, psichologijos ir įvairių psichoterapijų žinias bei metodus, mokymuose sudaro sąlygas vadovams pamatyti save naujai, atrasti vidinių resursų veikti efektyviau ir lengviau, keistis ir tobulėti tiek organizacijų valdymo, tiek ir asmeniniame lygmenyje. Vesta daugiau kaip 610 mokymų su daugiau kaip 7700 dalyvių iš daugiau kaip 300 Lietuvos ir užsienio organizacijų. Konsultuoja įmones darbuotojų kompetencijų ugdymo klausimais, konsultuoja diegiant sisteminius organizacijų tobulinimo sprendimus.

Lektoriai

Arvydas Būta
photo
Arvydas Būta
„Grand Partners“ vyr. verslo konsultantas - ekspertas

Specializacija:

Vadovavimo meistriškumas;

Unikalios lyderystės programos;

Asmenybės galios, kūno ir emocinis intelektas;

Kūrybingumas, kūrybinio mąstymo technikos;

Savęs ir komandų motyvavimas;

Pokyčių valdymas.

Patirtis

Vienas žinomiausių vadovavimo ir lyderystės konsultantų šalyje, šioje srityje specializuojasi nuo 2003-iųjų. Įvairių mokymų programų ir metodikų autorius ir populiarintojas Lietuvoje ir užsienyje. Kompleksiškai apjungdamas sistemines vadybos, psichologijos ir įvairių psichoterapijų žinias bei metodus, mokymuose sudaro sąlygas vadovams pamatyti save naujai, atrasti vidinių resursų veikti efektyviau ir lengviau, keistis ir tobulėti tiek organizacijų valdymo, tiek ir asmeniniame lygmenyje. Vesta daugiau kaip 610 mokymų su daugiau kaip 7700 dalyvių iš daugiau kaip 300 Lietuvos ir užsienio organizacijų. Konsultuoja įmones darbuotojų kompetencijų ugdymo klausimais, konsultuoja diegiant sisteminius organizacijų tobulinimo sprendimus.
Nuo 2003 metų dirba ISM Executive School vadovų magistrantūros programose „Leadership: Power Actualisation“ ir „Applied Coorporate Psychology“.

Išsilavinimas

Socialinių mokslų (psichologija) daktaras, registruotas Europos psichologas, Inscape Publishing’s DiSC produktų naudojimas ir taikymas, grupinė psichoterapija, integracinė šokio-judesio psichologija ir psichoterapija, į kūną orientuotos psichoterapijos pagrindai bei daugelis kitų Georgia State University, ICCASI, Manchester University, European Case Clearing House, Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacijos, Lietuvos humanistinės psichologijos asociacijos, LIPD, EAP, European Association for Counseling Professional Psychotherapeutic League programų, seminarų, atestacijų (vidutiniškai apie 60–70 valandų kasmet). Lietuvos psichologų sąjungos narys, Lietuvos šokio-judesio asociacijos steigėjas ir narys.

Arvydas Būta
„Grand Partners“ vyr. verslo konsultantas - ekspertas

Programa

09:15-09:30 Registracija
09:30-11:00

Vadovo savęs suvokimas ir valdymas

 • Skirtingo elgesio vadovai: stipriosios ir silpnosios savybės
 • Žmonių elgesio stiliai DiSC modelyje: dominuojantis, įtakojantis, stabilus, analizuojantis
 • Pagrindiniai kiekvieno elgesio stiliaus bruožai bei požymiai
 • Vadovo DiSC elgesio stilius ir bendravimo ypatumai
09:30-11:00

Darbuotojų motyvacija

 • Kaip pavaldinių poreikiai dera su vadovo tikslais ir poreikiais?
 • Pavaldinių elgsenos stipriųjų bei silpnųjų pusių analizė
 • Kas labiausiai motyvuoja darbe skirtingų elgsenos stilių pavaldinius?
11:00-11:15 Petrauka

Kaina

Dalyvio mokestis (Mokymai vyks gruodžio 17–18 d.)

620 Eur

+ PVM
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva