Vebinaras. Įtaigi komunikacija elektroniniu paštu

  • Kada ir kam (ne)rašyti?
  • Kaip rašyti, kad Jus perskaitytų ir teisingai suprastų?
  • Kaip savo tekstu daryti įtaką?
Rugsėjo 8 d. 9.30–12 val.

Apie vebinarą

Vebinaras skirtas visiems, kurie bendrauja, įtakoja, derina interesesus elektroniniu paštu.

Vebinaro tikslas - suvienodinti žinias ir stiprinti komunikacijos raštu įgūdžius, siekiant didinti šio kanalo efektyvumą, mažinti „triukšmą“, stiprinti vidinių ir išorinių klientų pasitenkinimą.

Vebinaro temos

  • Komunikacijos elektroniniais laiškais dažnis: kada ir kam (ne)rašyti?
  • Gera pradžia - pusė darbo. Laiškų pavadinimai, to, cc, bcc naudojimas
  • Lengvai skaitomi laiškai. Žinutės forma ir struktūra: nuo simbolių skaičiaus iki elegantiškos pabaigos. „Apverstos piramidės“ principo panaudojimas laiškuose. Minčių ir sakinių ilgis, formuluotės, pasyvių ir aktyvių formų naudojimas
  • Veiksmingi laiškai. Plataus ir siauro vartojimo kodai: kaip parašyti, kad žinutė būtų teisingai suprasta? Kaip savo tekstu daryti įtaką? Įtaigios komunikacijos algoritmas

Vebinaro metu turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus. Vieną dieną prieš renginį jūsų nurodytu el. paštu gausite prisijungimo nuorodą.

Donata Masiulionė

Organizacijų psichologijos magistrė, daugiau nei 20 metų nagrinėjanti organizacijų procesus ir jų efektyvumo prielaidas. Donata taip pat yra ir suaugusiųjų ugdymo ekspertė, sertifikuota DiSC trenerė, plėtojanti ir taikanti inovatyviausius ugdymo metodus, tyrinėjanti sritis, kuriose dirba, aktyviai besidalinanti įžvalgomis konferencijose ir straipsniuose, aktyviai dirbanti su žinomomis finansų, telekomunikacijų, IT, farmacijos, gamybos srities įmonių komandomis.

Lektoriai

photo
Donata Varnelienė
Organizacijų psichologijos magistrė, daugiau nei 20 metų nagrinėjanti organizacijų procesus ir jų efektyvumo prielaidas

Organizacijų psichologijos magistrė, daugiau nei 20 metų nagrinėjanti organizacijų procesus ir jų efektyvumo prielaidas

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus