Vebinaras. Kaip likti produktyviam ir išvengti perdegimo?

  • Perdegimas ar tik nuovargis?
  • Kaip stresas veikia organizacijos veiklą
  • Kaip atpažinti žalingas emocijas ir kokių prevencinių veiksmų imtis, kad išlaikytumėt savo ir darbuotojų emocinę pusiausvyrą bei efektyvumą
Balandžio 28 d. 09.00–11.30 val.

Rodos ką tik kalbėjome apie tai kaip pasaulinė pandemija paveikė kiekvieną žmogų, o jau naujas iššūkis – nepaprasta padėtis, kelianti grėsmę taikiam gyvenimui. Rezultatas – stresas, nerimas, depresija, nuovargis, apatija ir net sunkios fizinės ligos. Šių iššūkių akivaizdoje įmonių darbuotojai turi atlikti ne tik daug atsakomybių ir darbų, bet ir išlaikyti  psichinę ir emocinę sveikatą.  Frazė „perdegė darbe“ neatrodo juokinga: daugelis iš mūsų puikiai žino, kas tai yra. Perdegimo sindromas yra šiuolaikinių žmonių bėda. Laimė, perdegimo sindromą galima pastebėti laiku ir neleisti jam užvaldyti žmogaus.

Vebinare:

  • Dalyviai supras perdegimo sindromo simptomus ir pavojų
  • Gebės atskirti perdegimą nuo nuovargio ar streso
  • Nustatys kaip stresas įtakoja organizacijos gyvavimą
  • Sužinos apie keturių emocinio perdegimo stadijų simptomus ir kiekvienos iš jų konstruktyvius įveikimo metodus
  • Išmoks atpažinti žalingas emocijas ir numatys prevencinius veiksmus, bei paruoš veiksmų planą siekiant išlaikyti savo bei darbuotojų emocinę pusiausvyrą bei efektyvumą

Vebinarą veda

Irina Rušmanė, „Grand Partners“ ugdymo partnerė, verslo konsultantė, sertifikuota NLP trenerė.

Dirbdama su auditorija, Irina sugeba prikaustyti visų susirinkusiųjų dėmesį. Turėdama didelę profesinę patirtį, ugdymo partnerė geba rasti kontaktą su bet kokia auditorija. Irina ilgus metus dirba su gamybos, prekybos įmonių vidurinės grandies vadovais, todėl gerai išmano technikas, padedančias ne tik ugdyti kitus, kurti santykį per bendradarbiavimą, bet ir pačiam greičiau pasiekti asmeninių bei organizacijos rezultatų. Lektorė turi verslo administravimo magistro laipsnį (ISM universitetas), savo kvalifikaciją yra tobulinusi tokiuose institutuose ir akademijose, kaip The Neuro-Linguistic Programming Institute (Maskva), Direct Marketing Academy (Liubliana), International Coaches Union, International Coach & Trainer Association, International Enneagram Association.

Lektoriai

Irina Rušmanė
photo
Irina Rušmanė
„Grand Partners“ ugdymo partnerė, verslo konsultantė, sertifikuota NLP trenerė

Irina Rušmanė
„Grand Partners“ ugdymo partnerė, verslo konsultantė, sertifikuota NLP trenerė

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva