ES Taksonomija – kaip įmonėms įgyvendinti reglamento reikalavimus?

  • Kokios yra pagrindinės Taksonomijos reglamento nuostatos ne finansų įmonėms? Kokia nuostatų sąveika su Europos tvarumo atskaitomybės standartais?
  • Kaip teisingai surinkti duomenis ir pateikti pagrindinius veiklos rezultatų rodiklius?
  • Praktinėse dirbtuvėse kiekvienas dalyvis pabandys įsivertinti vykdomas veiklas, apskaičiuoti bei pateikti informaciją pagal Atskleidimų reglamento reikalavimus.
Liepos 4 d. 9–12.30 val.
„Technopolis“, V. Gerulaičio g. 10, Vilnius

Jau nuo 2022 m. sausio 1 d. viešojo intereso įmonės privalėjo atskleisti pagrindinius veiklos rezultatų rodiklius (apyvartą, CapEx ir OpEx), pateikdamos informaciją socialinės atsakomybės ataskaitoje. Ši pareiga atsiranda ir didelėms įmonėms, teikiančioms tvarumo informaciją už 2025 m. 

Kaip nepasiklysti tarp reglamentų? Kokius reikalavimus taikyti planuojant veiklą? Ar iš tiesų įmonės (ar grupės) vykdoma veikla nepatenka į taksonominių veiklų apibrėžimą? Kaip teisingai surinkti duomenis ir pateikti pagrindinius veiklos rezultatų rodiklius? Į šiuos ir kitus klausimus bus atsakyta teorinėje dalyje bei praktinių dirbtuvių metu, kuomet pabandysime įsivertinti vykdomas veiklas ir apskaičiuoti bei pateikti informaciją pagal Atskleidimų reglamento reikalavimus. 

Seminare: 

  • Susipažinsite su pagrindinėmis Taksonomijos reglamento nuostatomis ne finansų įmonėms ir jų sąveika su Europos tvarumo atskaitomybės standartais (ETAS). 
  • Sužinosite, kokioms įmonėms yra taikoma ir kaip vertinti ekonomines veiklas pagal techninės analizės kriterijus, kurie nustato, kokiomis sąlygomis ekonominė veikla laikoma svariai prisidedančia prie nors vieno aplinkos tikslo ir nedaro reikšmingos žalos kitiems. 
  • Suprasite, kaip apskaičiuojami pagrindiniai veiklos rezultatų (apyvartos, kapitalo išlaidų ir veiklos išlaidų) rodikliai (PVRR) bei kaip juos teisingai atskleisti metinėje tvarumo ataskaitoje. 

Seminare jūsų bus ne daugiau kaip 20, turėsite galimybę užduoti klausimus ir aktyviai diskutuoti.

 

Seminarą veda

Daiva Dėdinienė, UAB „Audifina“ tvarumo projektų vadovė, LAVA nepriklausoma valdybos narė 

 

Lektoriai

photo
Daiva Dėdinienė
UAB „Audifina“ tvarumo projektų vadovė, LAVA nepriklausoma valdybos narė 

UAB „Audifina“ tvarumo projektų vadovė, LAVA nepriklausoma valdybos narė 

Kaina

Dalyvio mokestis

217 Eur
+ PVM Įprasta kaina 290 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki birželio 21 d.

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva