Komercinio NT verslo pirkimas ir pardavimas: teisiniai ir praktiniai aspektai

 • Kaip padidinti komercinio NT vertę, ją „užfiksuoti“ bei tinkamai „įpakuoti“ ir pasiūlyti rinkai už geriausią kainą?
 • Kokią sandorio formą pasirinkti – verslo pardavimas, NT pardavimas ar įmonės, turinčios NT, akcijų pardavimas?
 • Kokius klausimus užduoti pirkėjui ir kokių garantijų paprašyti?
 • Kas sandorio sutartyje svarbu pirkėjui ir pardavėjui?
Kovo 21 d.
„Technopolis“, V. Gerulaičio g. 10, Vilnius
Kitos datos:

Apie mokymus

Didžiausią komercinio NT vertės dalį sudaro jo generuojamos pajamos, jų istorija ir stabilumas. Kokie NT ir jo pajamų bei sąnaudų parametrai daro įtaką komercinio NT vertei, kaip ją padidinti ir „užfiksuoti“ bei tinkamai „įpakuoti“ ir pasiūlyti rinkai už geriausią kainą? Kaip tinkamai pasiruošti pardavimo procesui ir jį suvaldyti?

Šie praktiniai mokymai padės atsakyti į svarbiausius komercinio NT pardavimo proceso ir jo valdymo klausimus, numatyti galimas pardavimo rizikas ir pasirinkti tinkamą sandorio formą bei priemones rizikoms suvaldyti, jas maksimaliai sumažinti bei užtikrinti didžiausias galimas pajamas iš tokio sandorio.

Mokymuose:

 • Kaip tinkamai pasiruošti komercinio NT pardavimo procesui? Kokius veiksmus būtina atlikti tam, kad parduodamo turto sukurta vertė būtų tinkamai „įpakuota“ ir pirkėjui atrodytų patraukliausiai?
 • Kokią sandorio formą pasirinkti – verslo pardavimas, NT pardavimas ar įmonės, turinčios NT, akcijų pardavimas?
 • Kokias mokestines sandorio dedamąsias reikia įvertinti ruošiantis pardavimo sandoriui?
 • Ko iš jūsų pardavimo proceso metu tikėsis profesionalus (patyręs) pirkėjas? Ko pardavimo procese jūs galite reikalauti iš pirkėjo?
 • Kokie dažniausi nesutarimai kyla tarp pardavėjo ir pirkėjo pardavimo proceso metu, kurie gali ištęsti sandorio įvykdymo laiką arba sumažinti galimybę sėkmingai sandorio pabaigai?

Šie mokymai yra skirti esamiems ir būsimiems investuotojams į komercinį NT – tiek pirkėjams, tiek pardavėjams ar jų patarėjams – kurie nori pasisemti praktinės patirties ir pasirengti instrumentus, padėsiančius pasiruošti sandoriui ir spręsti sandorio metu kylančius klausimus, o taip pat – maksimaliai sumažinti ar apriboti sandorio ir investicijos rizikas.

Registruokitės ir, kai tik bus patvirtinta nauja šių mokymų data, informuosime jus pirmuosius

Registruotis

Mokymus veda

Advokatas Kęstutis Adamonis, teisės firmos „Sorainen“ partneris bei regioninės Nekilnojamojo turto praktikos grupės vadovas. Per paskutinius 15 metų Kęstutis Adamonis padėjo didžiausiems ir sėkmingiausiems Baltijos šalių investuotojams sudarant apie 100 komercinio NT pirkimo ir pardavimo sandorių, kurių bendra vertė siekia apie 2,5 milijardo eurų.

Lektoriai

photo
Kęstutis Adamonis
Teisės firmos „Sorainen“ partneris bei regioninės Nekilnojamojo turto praktikos grupės vadovas

„Sorainen“ partneris. Vadovauja Nekilnojamojo turto ir statybų komandai Baltijos šalyse ir Baltarusijoje. Nekilnojamojo turto sritimi ir sandoriais Kęstutis susidomėjo prieš 15 metų, kai regione buvo pradėti vystyti pirmieji komerciniai, pinigų srautus generuojantys nekilnojamojo turto projektai. Nuo tada Kęstutis konsultavo ir koordinavo virš 50 stambių komercinės nuosavybės nekilnojamojo turto sandorių, kurių bendra vertė siekia virš 2,5 milijardų eurų.

Kęstutis dažnai konsultuoja savininkus ir nuomininkus dėl didelės vertės komercinės nuomos sutarčių. Vien 2015–2018 m. „Sorainen“ NT komanda konsultavo išnuomojant komercinio nekilnojamojo turto, kurio bendras plotas siekia virš 250 tūkstančių m2.

Teisės firmos „Sorainen“ partneris bei regioninės Nekilnojamojo turto praktikos grupės vadovas

Programa

9.30–11.00

Komercinio NT vertė ir jos „pakuotė“

 • Turto vertė ir jos dedamosios – ką perkam ar parduodam?
 • Sandorių formos, jų pliusai ir minusai – kaip tinkamai pasirinkti?
 • Sandorio formų finansiniai ir mokestiniai aspektai – kaip nelikti skolingu?
 • Turto vertės transformacija į akcijų ar verslo kainą – kaip tinkamai „supakuoti“?
11.00–11.15 Kavos pertrauka

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva