Finansų vadovas – strateginis partneris. 5 susitikimai

 • Lyderystė, pokyčių valdymas, gebėjimas būti strateginiu partneriu kitiems skyriams – kaip ugdyti šias kompetencijas?
 • Kaip finansų vadovui įžvelgti grėsmes ir galimybes įmonėje?
 • Kokie pagrindiniai uždaviniai keliami finansų vadovui?
Spalio 9 d. – gruodžio 5 d.
„Park Inn“, Oreivių g. 32, Vilnius

Mokymuose:

 • Finansų vadovo vaidmuo ir jam keliami uždaviniai: nuo strategijos iki kontrolės
 • Projektų ir programų valdymas
 • Kodėl finansų vadovas ir projekto vadovas gali skirtingai suprasti projekto sėkmę? Finansų vadovo rolė projektų valdysenoje
 • Finansų vadovo sisteminis mąstymas ir sprendimų priėmimas
 • Finansų vadovo rolė pokyčių metu
 • Komunikavimo įgūdžiai
 • Asmeninė finansų vadovo lyderystė
 • Įmonės vadovo ir finansų vadovo bendradarbiavimas

Mokymuose jūsų bus ne daugiau kaip 14, tad turėsite galimybę užduoti jums rūpimus klausimus. 

Romanas Gaidukas

„Grand Partners“ partneris. Romano strateginis mąstymas ir ilgametė darbo su skirtingų įmonių vadovais patirtis padeda rasti tikrąsias problemų priežastis ir taip jas pašalinti sistemingai ir ilgam. Įgijęs verslo administravimo laipsnį, magistro studijas („Executive MBA“) Romanas tęsė JAV, papildomai specializavosi rinkodaros srityje. Konsultantas taip pat yra sertifikuotas koučingo, Adizes ir pokyčių valdymo specialistas. 

Nerijus Datkūnas

Įmonių valdymo profesionalas, strategijos, bendrovių valdysenos ir įmonių finansų konsultantas. UAB „Finance United“ ir „Meta Team“ partneris. Šiuo metu Nerijus yra UAB „Grinda“, AB „Kelių priežiūra“ valdybos narys, 2017-2019 m. ėjo „Lietuvos pašto“ ir „Invegos“ valdybos pirmininko pareigas, taip pat turi virš 10 metų valdybos nario patirties įvairiose valdybose.

Nerijus 9-erius metus vadovavo mobiliojo ryšio operatorės „Omnitel“ finansams, iki tol 8-erius metus ėjo finansų vadovo pareigas „Utenos trikotaže“.

Nerijus yra „Finansų analitikų asociacijos“ valdybos narys (nuo 2013 m.), buvęs prezidentas (2017-2019), taip pat International Coaching Federation (ICF) Lietuvos skyriaus valdybos narys.

Saulius Šimkonis

Projektų valdymo modulio vadovas ISM vadovų magistrantūros programoje,  „Swedbank“ projektų portfelio vadovas, dirbantis su strateginiais banko projektais. Saulius daugiau nei 20 metų dirba programų ir portfelių valdymo srityje, turi konsultavimo ir mokymų patirties, yra įgijęs IPMA-A, Project Management Professional (PMP) bei PRINCE2 Practitioner sertifikatus, yra pripažintas IPMA vertintojas Lietuvoje, sertifikuojant visų lygmenų (A, B, C, D) projektų vadovus. Anksčiau Saulius dirbo „Swedbank“ projektų portfelio vadovu, projektų vadovu įmonėje „Oracle“.

Jūratė Vaičikonė

Turi sukaupusi brandžios praktinės patirties įvairiais darbuotojų ugdymo klausimais. Jūratė yra dalyvavusi formuojant naujus struktūrinius padalinius organizacijose, nustatant darbuotojams tikslus, deleguojant užduotis bei vykdant jų monitoringą. Konsultantei yra tekę rūpintis empatišku pavaldinių ugdymu bei talentų paieška.

Jūratė išsiskiria gebėjimu profesionaliai pažvelgti ir įsigilinti į individualias kiekvienos organizacijos situacijas, o kritinio ir kūrybinio mąstymo įgūdžiai leidžia greitai atrasti tinkamus problemų sprendimo būdus. Profesinėje srityje konsultantė gilinasi į lyderystės, taikomosios organizacijos psichologijos, papildomo darbuotojų motyvavimo bei darbuotojų ugdymo sritis, padeda organizacijoms vystyti bei įtvirtinti darnius, empatija bei įsiklausymu pagrįstus santykius tarp vadovų ir pavaldinių.

Rima Vanagė

Organizacijų ugdymo, psichologijos ekspertė. Sukaupta 20 metų vadybos trenerės patirtis vadovavimo bei tiesioginių pardavimų srityje. Kompetencijos sritys: organizacijų psichologija, vadovavimas, komandų kūrimas, pardavimas.

Lektoriai

photo
Romanas Gaidukas
„Grand Partners“ partneris

„Grand Partners“ partneris

Kaina

Dalyvio mokestis

1232 Eur
+ PVM Įprasta kaina 1540 Eur

Dalyvio mokestis pirmiesiems užsiregistravusiems.

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva