Kova dėl talentų pritraukimo ir jų išlaikymo išlieka aktualiu rūpesčiu ir rimtu iššūkiu konkurencinio pranašumo neprarasti siekiančioms organizacijoms. Šiandien kaip niekad anksčiau pasirinkimo galimybės ir galios pusiausvyra yra darbuotojų, o ne darbdavių pusėje. Tyrimai atskleidžia, kad darbuotojų kaita 2021-aisiais Lietuvoje, palyginti su 2020-aisiais, augo vidutiniškai 30-50 proc., beveik trečdalis darbuotojų (33 proc.) ketina keisti darbą 2022 metais.
Mokymuose:
- Kaip kreiptis į pasyvų kandidatą, kad sudomintume jį dalyvauti atrankos procese?
- Kaip užtikrinti darbuotojo patirtį organizacijoje, kad jis norėtų prie jos prisijungti ir likti?
- Kaip įgalinti nepasirinktų kandidatų ambasadorystę darbdavio įvaizdžio stiprinimui?
- Kompetencijų modelis atrankose. Klausimų formulavimo principai.
- Pagrindiniai pasitenkinimo darbu elementai: nuo ko priklauso darbuotojų pasitenkinimas darbu, kaip jis kinta ir ką daryti, kad jis augtų?
- Įvairovė ir įtrauktis, kaip ją teisingai pamatuoti ir kaip edukuoti darbuotojus?
- Nuotolinis ir hibridinis darbas: kaip keitėsi darbuotojų patirtis ir kaip užtikrinti sėkmingą darbuotojų patirtį pasirinkus šias darbo formas?
Prieš mokymus kiekvienas dalyvis ir jo 3 organizacijos darbuotojai užpildys internetu atsiųstą metodiką „UNLOCK Employee Experience“. Kiekvienas dalyvis gaus ataskaitą su rekomendacijomis apie savo įmonę.
Mokymai skirti:
- įvairių įmonių vadovams
- personalo vadovams ir specialistams, siekiantiems geriau suprasti, kas skatina pozityvias darbuotojo patirtis organizacijoje ir kaip jas praktiškai sukurti nuo pat pirmojo pokalbio.
Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 16.