Kaip pritraukti ir išlaikyti talentus: darbuotojo patirtis organizacijoje nuo pirmo pokalbio

 • Kaip kreiptis į pasyvų kandidatą, kad sudomintume jį dalyvauti atrankos procese?
 • Kompetencijų modelis atrankose. Klausimų formulavimo principai
 • Nuo ko priklauso darbuotojų pasitenkinimas darbu, kaip jis kinta ir ką daryti, kad jis augtų?
 • Darbuotojų patirtis organizacijoje, kuri skatintų likti: nuo pasitenkinimo darbu iki įgalinimo, mikroklimato, įvairovės ir įtraukties užtikrinimo
Spalio 19 d.
„Park Inn“, Oreivių g. 32, Vilnius

Registruokitės ir, kai tik bus patvirtinta nauja šių mokymų data, informuosime jus pirmuosius

Registruotis

Apie mokymus

Kova dėl talentų pritraukimo ir jų išlaikymo išlieka aktualiu rūpesčiu ir rimtu iššūkiu konkurencinio pranašumo neprarasti siekiančioms organizacijoms. Šiandien kaip niekad anksčiau pasirinkimo galimybės ir galios pusiausvyra yra darbuotojų, o ne darbdavių pusėje. Tyrimai atskleidžia, kad darbuotojų kaita 2021-aisiais Lietuvoje, palyginti su 2020-aisiais, augo vidutiniškai 30-50 proc., beveik trečdalis darbuotojų (33 proc.) ketina keisti darbą 2022 metais.

Mokymuose:

 • Kaip kreiptis į pasyvų kandidatą, kad sudomintume jį dalyvauti atrankos procese?
 • Kaip užtikrinti darbuotojo patirtį organizacijoje, kad jis norėtų prie jos prisijungti ir likti?
 • Kaip įgalinti nepasirinktų kandidatų ambasadorystę darbdavio įvaizdžio stiprinimui?
 • Kompetencijų modelis atrankose. Klausimų formulavimo principai.
 • Pagrindiniai pasitenkinimo darbu elementai: nuo ko priklauso darbuotojų pasitenkinimas darbu, kaip jis kinta ir ką daryti, kad jis augtų?
 • Įvairovė ir įtrauktis, kaip ją teisingai pamatuoti ir kaip edukuoti darbuotojus?
 • Nuotolinis ir hibridinis darbas: kaip keitėsi darbuotojų patirtis ir kaip užtikrinti sėkmingą darbuotojų patirtį pasirinkus šias darbo formas?

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis ir jo 3 organizacijos darbuotojai užpildys internetu atsiųstą metodiką „UNLOCK Employee Experience“. Kiekvienas dalyvis gaus ataskaitą su rekomendacijomis apie savo įmonę. 

Mokymai skirti:

 • įvairių įmonių vadovams
 • personalo vadovams ir specialistams, siekiantiems geriau suprasti, kas skatina pozityvias darbuotojo patirtis organizacijoje ir kaip jas praktiškai sukurti nuo pat pirmojo pokalbio.

Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 16.

Registruokitės ir, kai tik bus patvirtinta nauja šių mokymų data, informuosime jus pirmuosius

Registruotis

Mokymus veda

Violeta Jakutė – organizacijų psichologijos ekspertė, personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ vadovė. Turi didelę darbo patirtį darbuotojų paieškos ir atrankos srityje (6 m.), yra įvykdžiusi per pusantro šimto talentų paieškos ir pritraukimo projektų beveik šimtui klientų įvairiose verslo sektoriuose: finansų, pramonės, prekybos, paslaugų, technologijų. Sertifikuota „TRIPOD“ ir „UNLOCK“ personalo vertinimo (asmeninių savybių ir protinių gebėjimų) konsultantė, baigusi ekspertinius „Recruitment Academy Certified Sourcer“(RACS)  talentų pritraukimo ir atrankos mokymus. Ekspertinės sritys: organizacijų psichologija, talentų paieška ir atranka, proaktyvus darbuotojų elgesys, darbuotojų patirties organizacijoje valdymas

Ieva Kiliuvienė – personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ IT padalinio vadovė, turinti didelę darbo patirtį IT darbuotojų paieškos ir atrankos srityje (5 m.). Įvykdžiusi daugiau nei šimtą IT talentų paieškos ir pritraukimo projektų, Sertifikuota „UNLOCK“ personalo vertinimo (asmeninių savybių ir protinių gebėjimų) konsultantė, baigusi ekspertinius „Recruitment Academy Certified Sourcer“ (RACS)  talentų pritraukimo ir atrankos mokymus. Ekspertinės sritys: IT darbuotojų paieška ir atranka; IT darbo rinka; IT komandų sąstato kūrimas bei realizavimas, mokymai ir konsultavimas; sveikatos psichologija.

Lektoriai

photo
Violeta Jakutė
Organizacijų psichologijos ekspertė, personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ vadovė

Organizacijų psichologijos ekspertė, personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ vadovė
photo
Ieva Kiliuvienė
Personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ IT padalinio vadovė, turinti didelę darbo patirtį IT darbuotojų paieškos ir atrankos srityje

Personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ IT padalinio vadovė, turinti didelę darbo patirtį IT darbuotojų paieškos ir atrankos srityje

Programa

9.30–11.00

Kandidatų patirties valdymas atrankos metu

 • Kaip pasikeitė darbo rinka pandeminiu laikotarpiu? Pasikeitusios geopolitinės situacijos įtaka.
 • Kandidatų paieškos ir pritraukimo strategijos. Kaip kreiptis į pasyvų kandidatą, kad sudomintume jį dalyvauti atrankos procese? Dažniausios klaidos.
 • Atrankos proceso planavimas. Kaip optimizuoti atrankos etapus, neprarandant aktualios informacijos bei išlaikant kandidato įsitraukimą?
 • Kaip pasiruošti darbo pokalbio vedimui? Pusiau struktūruoto interviu vertės.
 • Kompetencijų modelis atrankose. Klausimų formulavimo principai: STAR metodika.
11.00–11.15 Kavos pertrauka

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva