Vebinaras. Neurodizaino principai - nuo produkto dizaino iki komunikacijos

  • Kaip sprendžia vartotojas?
  • Kas yra dėmesys? Kaip jį patraukti, išsiskirti ir paskatinti greitesnį informacijos suvokimą?
  • Kas yra emocijos ir kaip kurti labiau įtraukiančias patirtis?
  • Kaip kurti produktus formuojančius įpročius ir skatinančius elgesį?
Sausio 24 d. 10–12 val.

Apie vebinarą:

Tyrimai rodo, kad mūsų  sprendimai – tai mūsų smegenyse sąmoningai ir pasąmoningai vykstančių reakcijų į aplinkos dirgiklius rezultatas. Parduotuvėje mus supa tūkstančiai vizualių, garso, kvapo ir lytėjimo pojūčius aktyvuojančių dizaino sprendimų, tačiau pamačius stipriai automatinį dėmesį patraukiančią produkto pakuotę, dažnai užtenka tik 3 sekundžių jai pasirinkti. Negana to, 43 procentus mūsų kasdienio elgesio sudaro mūsų automatiniai įpročiai, kurie aktyvuojami vidinėmis ir aplinkoje esančiomis užuominomis, varomi esminiais poreikiais ir kuriuos sukūrus tik valios pastangomis pakeisti yra sunku. 

Šioje sesijoje susipažinsime su vartotojų neuromokslo principais bei jų taikymu produktų, komunikacijos ir sprendimų dizaino tikslams.

Kam aktualu

Šios žinios skirtos tiek rinkodaros specialistams, tiek ir patirties bei grafikos dizaineriams, besidomintiems vartotojų elgsena.

Vebinarą veda

Dr. Dalia Bagdžiūnaitė, turi 8 + metus darbo patirties akademiniame, verslo ir viešajame sektoriuose. Mokslų daktarė vartotojų neuromokslo srityje (Center for Decision Neuroscience, Danija), elgesio mokslų ekspertė, konsultantė ir lektorė. Savo tyrimus pristatė pirmaujančiose akademinėse konferencijose (The Convention of Association for Psychological Science, USA, NeuroPsychoEconomics, EMAC). Vienas iš jos tiriamųjų darbų buvo aprašytas „Forbes”, o doktorantūros projektas nominuotas „Neurotalent 2015“.  

Lektoriai

photo
Dr. Dalia Bagdžiūnaitė
Turi 8 + metus darbo patirties akademiniame, verslo ir viešajame sektoriuose

Turi 8 + metus darbo patirties akademiniame, verslo ir viešajame sektoriuose

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus