Vebinaras. Networking: Kaip kurti tvarų kontaktų ir klientų tinklą

  • Sužinosite, kaip pasitelkiant ryšius, kurti vertę savo profesinėje veikloje
  • Aptarsite ryšio kūrimo strategijas su potencialiais ir esamais klientais bei partneriais 
  • Apžvelgsite asmeninius ryšių resursus vertingus profesinėje veikloje
Lapkričio 30 d. 11–13 val.

Vebinaras skirtas visiems kurių darbe reikalingas įgūdis kurti ir palaikyti ryšius su klientais ir partneriais.

Networking‘o įgūdis yra vienas svarbiausių versle. Knygų autorius Tim Sanders taikliai yra pasakęs „Your network is your net worth“. Kaip ir bet kuri kita investicija, networking‘as reikalauja laiko, dėmesio ir tikslingų pastangų. Bet rezultatas – apdovanojantis. Šio vebinaro metu drauge atrasime naują požiūrio kampą į networking‘ą, ryšio kūrimo strategijas su potencialiais ir esamais klientais bei partneriais. Tik strategiškai ir sąmoningai taikydami networking įgūdį asmeniniame ir profesiniame gyvenime, gebėsime kurti tvirtą ir įvairų kontaktų tinklą padėsiantį pasiekti mūsų profesinių tikslų bei jaustis bendruomenės dalimi.  

Vebinarą veda

Networking‘o ekspertė, mentorė ir lektorė Kotryna Stankutė-Jaščemskienė. Savo tvirtą ryšių tinklą sukūrė per daugiau nei 15 metų profesinės ir visuomeninės veiklos Lietuvoje bei užsienyje. Dėl Kotrynos pomėgio burti ir jungti žmones, jos profesionalams skirtuose mokymuose dalyvavę atranda naują požiūrio kampą, vertingų įžvalgų ir įkvėpimą sąmoningai auginti savo autentišką pažinčių ratą. 

​Šiandien Kotryna vadovauja filantropo Mariaus Jakulio Jason fondui, teikiančiam finansinę paramą mokslininkams, studentams ir entrepreneriams, norintiems grįžti ir kurti Lietuvoje. Kotryna taip pat yra filantropijos ir švietimo projektų vadovė Orion Wealth daugiašeimiame biure. Prieš tai beveik 6 metus Kotryna vadovavo „Global Lithuanian Leaders“ – tarptautinių lietuvių profesionalų tinklui pasaulyje. Prieš grįždama į Lietuvą tris metus praleido Azijoje, kur dirbo Azijos-Europos fonde Singapūre ir tarptautiniame Limkokwing University of Creative Technologies universitete, Malaizijoje.

Lektoriai

photo
Kotryna Stankutė-Jaščemskienė
Networking‘o ekspertė, mentorė ir lektorė

Networking‘o ekspertė, mentorė ir lektorė

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus