LEAN finansuose

  • Sužinosite, kaip kitos įmonės taiko Lean mąstymą finansuose
  • Išgirsite, kaip standartizuoti darbą finansų skyriuje
  • Sužinosite, kaip įtraukti darbuotojus į finansų valdymo procesų gerinimą
Kovo 4 d.
Viešbutis „Urbihop“, Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Apie mokymus

Šie mokymai skirti privataus ir viešojo sektoriaus organizacijų įvairaus lygmens vadovams ir specialistams, kurie susiduria su finansų valdymo klausimais savo organizacijoje ir nori suprasti, kaip Lean galėtų padėti.

Lean dažnai suprantamas kaip praktikų rinkinys skirtas gamybai ar pagrindinei įmonės paslaugai. Tačiau yra ne visai taip. Lean ne tik gali būti taikomas gamyboje, bet ir puikiai padėti dirbti finansų skyriui. Finansinių procesų klausimas aktualus dažnai organizacijai ir Lean prie to gali gerokai prisidėti.

Mokymuose sužinosite:

  • Kaip standartizuoti darbą finansų skyriuje?
  • Kaip skaičiuoti darbuotojų užimtumą?
  • Kaip įtraukti darbuotojus į finansų valdymo procesų gerinimą?
  • Kokie kitų įmonių pavyzdžiai, taikant Lean finansuose?

Šiuose mokymuose Jūsų bus ne daugiau 14, tad turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus.

Lektorių prašymu į šiuos mokymus neregistruojami tiesioginiai jų konkurentai. Sistemoje atlikus registraciją, mokymų organizatorius pasilieka teisę jos nepatvirtinti.

Mokymus veda

Vidas Petraitis, Lean praktikas, UAB „Efektyvūs procesai“ vadovas. Anksčiau dirbo „Mars Lietuva“ lean vadovu. Sertifikuotas „Honsha“ komandos, sertifikuotas „TWI-Institute“ komandos. Padeda organizacijoms taikant LEAN metodiką ir filosofiją siekti geresnių rezultatų baldų, pakuočių gamybos, taip pat investiciniuose fonduose, restoranuose, viešojo sektoriaus, energetikos sektoriaus bei uosto krovos organizacijose. 

Lektoriai

Vidas Petraitis
photo
Vidas Petraitis
Lean praktikas, UAB „Efektyvūs procesai“ vadovas.

Lean praktikas, UAB „Efektyvūs procesai“ vadovas. Anksčiau dirbo „Mars Lietuva“ lean vadovu. Sertifikuotas „Honsha“ komandos, sertifikuotas „TWI-Institute“ komandos. Padeda organizacijoms taikant LEAN metodiką ir filosofiją siekti geresnių rezultatų baldų, pakuočių gamybos, taip pat investiciniuose fonduose, restoranuose, viešojo sektoriaus, energetikos sektoriaus bei uosto krovos organizacijose. 

Vidas Petraitis
Lean praktikas, UAB „Efektyvūs procesai“ vadovas.

Kaina

Dalyvio mokestis (Mokymai vyks kovo 4 d.)

296 Eur

+ PVM Įprasta kaina 370 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki sausio 8 d.

„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva