Vebinaras. Tikslų formulavimo, kaskadavimo ir įgyvendinimo gerosios praktikos

  • Pagrindinės tikslų formulavimo praktikos
  • Kaip organizacijos tikslus susieti su savo komandos tikslais. Kaskadavimas ir tikslų bei rodiklių „nuleidimas“ – panašumai ir skirtumai
  • Pagrindiniai kaskadavimo būdai (su praktiniais pavyzdžiais)
  • Kaip į tikslų nustatymą ir įgyvendinimą sėkmingai įtraukti vadovus ir komandos narius
Gruodžio 8 d. 10–12 val.

Kodėl aktualu?

Norint, kad strateginis planas nebūtų tik dar vienas formalus dokumentas, būtina strateginio planavimo metu vadovus ir komandas įtraukti į diskusiją. Sėkmingas, kokybiškas tikslų ir rodiklių kaskadavimas (sutarimas visuose organizacijos lygmenyse vertikaliai bei horizontaliai), leidžia pagerinti tikslų įgyvendinimo efektyvumą metų eigoje.   

Kam skirtas vebinaras?

Vebinaras aktualus savininkams, valdybos nariams, aukščiausios ir vidurinės grandies vadovams, lyderiams, turintiems pavaldžių komandos narių ir formuojantiems jiems tikslus.

Vebinarą veda

Lina Jankauskienė, efektyvumo ekspertė, vadybos konsultantė.

Lina Jankauskienė yra organizacijų valdymo konsultantė, lektorė, LinaLEAN įkūrėja ir savininkė. Pastaruosius 8 metus dirba su organizacijų efektyvaus valdymo praktikomis bei Lean metodika, konsultuoja įvairias Lietuvos bei tarptautines verslo ir viešojo sektoriaus organizacijas, veda mokymus, skaito pranešimus konferencijose ir renginiuose. Pagrindinės veiklos sritys: strateginis planavimas ir valdymas, rodiklių ir tikslų nustatymas bei valdymas, veiklos efektyvinimo ir nuolatinio tobulinimo kultūros diegimas, procesų valdymas ir efektyvinimas, standartizuotas kompetencijų valdymas. Lina taip pat yra Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos tarybos narė bei kelių įmonių nepriklausoma valdybos narė.

Lektoriai

Lina Jankauskienė
photo
Lina Jankauskienė
Efektyvumo ekspertė, vadybos konsultantė

Lina Jankauskienė
Efektyvumo ekspertė, vadybos konsultantė

Kaina

Dalyvio mokestis registruojantis iki gruodžio 5 d.

39 Eur

+ PVM Įprasta kaina 49 Eur

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva