Vebinaras. Teritorijų planavimo dokumentų keitimo ir koregavimo naujovių probleminiai aspektai ir kaip juos spręsti

Kovo 30 d. 10.00–11.00 val.

Vebinare:

Įsibėgėjus nuo 2020-07-01 įsigaliojusių naujų teritorijų planavimo keitimo ir koregavimo reikalavimų bei procedūrų taikymui, paaiškėjo, kad šie pakeitimai praktikoje kelia ne mažai klausimų. Susiduriama tiek su problemomis dėl atskyrimo, kada taikyti keitimo, o kada koregavimo procedūrą, tiek su kitais kebliais teritorijų planavimo reikalavimais, įtvirtintais teisės aktuose, kurie dar nespėjo prigyti praktikoje. Kviečiame apžvelgti šiuos naujausius teritorijų planavimo pakeitimus ir kokią reikšmę jie turės galiojančių detaliųjų planų įgyvendinimui ateityje iškilus poreikiui juos adaptuoti pasikeitus ekonominėms, verslo, politinėms, socialinėms ir kitoms reikšmingoms sąlygoms.

Vebinare detaliau aptarsime:

  • Teritorijų planavimo dokumentų keitimo ir koregavimo procedūrų esminius bruožus ir etapus
  • Pagrindinius šių procedūrų panašumus ir skirtumus
  • Atvejus, kuriais rekomenduotina rinktis teritorijų planavimo dokumento keitimą vietoj koregavimo ar atvirkščiai
  • Praktikoje jau kylančius ir dar galimai kilsiančius klausimais dėl naujų teritorijų planavimo procedūrų aiškinimo ir taikymo

Vebinaro metu galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus pranešėjai.

Vebinarą veda

Kristina Matvejenkaitė, advokatų kontoros „Ellex Valiunas“ asocijuotoji teisininkė, specializuojasi nekilnojamojo turto teisės srityje. Kristina konsultuoja klientus klausimais, susijusiais su teritorijų planavimu, statinių projektavimu bei statyba, projektinių ir kitų teisinių dokumentų rengimu, NT projektų vystymo galimybėmis, vykdant sandorius ar NT projektų įgyvendinimo stadijose, įskaitant ir klientų atstovavimą teisminiuose procesuose. Kristina yra viena labiausiai teritorijų planavimo sritį bei rinką išmanančių specialisčių Lietuvoje. Ji taip pat aktyviai dalyvauja mokslinėje veikloje, teisėkūros procese. Kristina nuolat rengia mokymus ir seminarus aktualiais architektūros, statybos teisės ir susijusiais privačių asmenų teisių apsaugos, interesų derinimo, aplinkos apsaugos ir kultūros paveldo apsaugos klausimais.

Lektoriai

Kristina Matvejenkaitė
photo
Kristina Matvejenkaitė
Advokatų kontoros „Ellex Valiunas asocijuotoji teisininkė, specializuojasi nekilnojamojo turto teisės srityje

Kristina Matvejenkaitė
Advokatų kontoros „Ellex Valiunas asocijuotoji teisininkė, specializuojasi nekilnojamojo turto teisės srityje

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva