Vebinaras. Kaip išsikelti tikslus ir juos įgyvendinti

  • Sužinosite kas yra tikslų žemėlapis ir kaip jo pagalba išsikelti finansinius, asmeninius, karjeros tikslus
  • Gausite praktinių patarimų kaip susikurti strategiją savo tikslų pasiekimui
  • Išgirsite kaip naudojant neurolingvistinio programavimo principus, išsikeltus tikslus įgyvendinti
Balandžio 26 d. 15–16.30 val.

Apie vebinarą

Išsikelti tikslą netolygu jį pasiekti. Neretai mes puikiai suprantame ir mokame įvardinti kur save matome ir ką norime pasiekti po mėnesio, metų ar ilgesnio laikotarpio. Bet taip pat dažnai, bloknotuose ar programėlėse nugulę mūsų tikslai tik ten ir pasilieka užslopinti kasdienių įsipareigojimų, „gaisrų gesinimų“, neatidėliotinų reikalų.

Šio vebinaro metu lektorius Gražvydas Jukna supažindins Jus su tikslų žemėlapiu bei kaip jo pagalba finansinius, asmeninius ar karjeros tikslus ne tik išsikelti, bet ir susikurti strategiją kaip juos pasiekti per numatytą laiką, o svarbiausia – kaip jų siekiant neprarasti azarto ir krypties. Dalindamasis įžvalgomis ir praktiniais patarimais lektorius remiasi  savo asmenine ir profesine patirtimi, kurią įgijo vadovaudamas įvairiems verslams, studijuodamas susijusią literatūrą, bendraudamas su įvairiais verslo (ir ne tik) pasaulio žmonėmis.

Gražvydas Jukna

Vadovas, verslo mentorius, derybų treneris, „GJ Mentoring“ įkūrėjas.  Praeityje jis vadovavo  įmonėms „Cadbury Baltic“, „Studio moderna“, „Sanitex Estonia“, „Vilniaus duona“,  „Arimex“, „Čili Holdings“. Gražvydas taip pat yra Vilniaus universiteto Verslo mokyklos partnerystės docentas, Žinių radijo laidų „Milijonai reikalų“ ir „Derybų treniruotė“ autorius ir vedėjas.

Lektoriai

Gražvydas Jukna
photo
Gražvydas Jukna
Vadovas, verslo mentorius, derybų treneris, „GJ Mentoring“ įkūrėjas

Gražvydas Jukna
Vadovas, verslo mentorius, derybų treneris, „GJ Mentoring“ įkūrėjas

Kaina

Dalyvio mokestis pirmiems užsiregistravusiems

25 Eur

+ PVM Įprasta kaina 45 Eur

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva