Šeimos verslo perdavimas jaunesniajai kartai

 • Kas yra pilnas verslo perdavimas (valdymas ir nuosavybė)?
 • Kokie yra su verslo perdavimu susiję teisiniai ir mokestiniai aspektai?
 • Kokios yra šeimos verslo perdavimo planavimo gerosios praktikos pasaulyje ir pavojai, kurie kyla, kai perdavimas nėra planuojamas?
Spalio 7 d.
Gyvai arba internetu

Mokymų tikslas: 

Paskatinti verslų savininkus planuoti verslo perdavimo procesą bei suteikti informaciją apie tai, kaip tai padaryti. Suteikti žinių apie teisinius ir mokestinius klausimus, susijusius su verslo perdavimu.  

Mokymuose: 

 • Šeimos verslo trikampis: šeima, nuosavybė, valdymas 
 • Šeimos verslo valdymo dokumentai: akcininkų susitarimas, šeimos konstitucija 
 • Šeimos verslo perdavimo žingsniai 
 • Kaip pasirinkti įpėdinį (-ius), kad būtų užtikrintas verslo tęstinumas, ramybė šeimoje bei finansinis esamo savininko užtikrintumas 
 • Kiek užtrunka gerai suplanuotas verslo perdavimas? 
 • Verslo vertės ir kainos nustatymo metodai 
 • Teisiniai ir mokestiniai verslo perdavimo aspektai 
 • Testamentas – ką būtina žinoti? 

Mokymai skirti: 

 • Verslų savininkams ir jų šeimų nariams, kurie aktyviai dalyvauja versle 
 • Šeimos verslų aukščiausio lygio vadovams 

Mokymuose jūsų bus ne daugiau kaip 14, tad turėsite galimybę užduoti jums rūpimus klausimus. Mokymų dalyviams išduodamas sertifikatas.​ 

Gražvydas Jukna

Konsultacinės įmonės „GJ Mentoring“ įkūrėjas, VU Verslo mokyklos šeimos verslo programos lektorius, radijo laidos apie šeimos verslus „Milijonai reikalų“ autorius.

Gražvydas turi 20 metų vadovavimo tarptautinėms bei lietuviškoms įmonėms patirtį, vadovavo 5 skirtingoms šeimos verslų įmonėms: „Stimorol Lit“, „Cadbury Baltic“, „Sanitex“ Estija, „Studio Moderna“, „Arimex“.

„Vadovaudamas šeimos verslų įmonėms mačiau gerai veikiančius procesus, ambicingas strategijas ir verslų vystymo idėjas. Tačiau būdamas arti savininkų, taip pat mačiau ir jų pažeidžiamumą bei neužtikrintumą,  kai klausimai pakrypdavo apie verslo perdavimą. Šie sprendimai neišvengiamai yra apipinti emocijomis ir jausmais, todėl nėra lengvai atliekami.“

Dr. Robertas Čiočys

Advokatų kontoros „Ellex“ partneris, turintis didelę atstovavimo klientams įmonių susijungimo ir įsigijimo srityje (tiek pardavėjų, tiek pirkėjų), taip pat bendrųjų įmonių steigimo patirtį. Robertas klientų vertinamas už sėkmingai įgyvendinamus projektus, susijusius su privataus kapitalo investicijų, tarpvalstybinių įmonių susijungimų ir įsigijimų bei rizikos kapitalo klausimais įvairiose pramonės šakose.

Rūta Jasilionė 

Advokatų kontoros „Ellex“ asocijuotoji teisininkė, kurios praktika apima plataus spektro – nacionalinį ir tarptautinį elementą turintys – ginčai. Greta daugiau nei 10 metų komercinio bylinėjimosi praktikos, Rūta atstovauja ir didelę turto vertę (angl. high net worth) sukaupusiems asmenims sudėtingose šeimos teisės bylose, konsultuoja klientus ir rengia jiems turto pasidalijimo, ikivedybines bei povedybines sutartis.

Lina Minkė

„Deloitte Lietuva“ mokesčių departamento direktorė. Sukaupusi daugiau nei 19 metų patirtį konsultuodama didžiąsias Lietuvos ir užsienio įmones mokestinių rizikų valdymo ir mokesčių optimizavimo klausimais. Pagrindinės Linos kompetencijos sritys – mokesčių lengvatų taikymas ir konsultacijos tiesioginių mokesčių klausimais.

Viktorija Danielė

„Deloitte Lietuva“ mokesčių departamento vyr. projektų vadovė sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį konsultuojant didžiąsias Lietuvos ir užsienio įmones tiesioginių mokesčių bei tarptautinio apmokestinimo klausimais. Viktorija vadovauja įmonių įsigijimų ir susijungimų paslaugų grupei, yra dalyvavusi projektuose, susijusiuose su įmonių patikrinimu pirkėjo ir investuotojo užsakymu, konsultavusi įmones reorganizavimo atvejais.

Darius Klimašauskas 

Nepriklausomas finansų patarėjas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį tarptautinių įmonių susijungimų ir įsigijimų bei kapitalo rinkų srityje. Šiuo metu Darius daugiausiai dėmesio skiria darbui su finansinių paslaugų sektoriaus įmonėmis, pradedant strategine plėtra ir baigiant įsigijimų projektais.

Programa

9.30–11.00

Šeimos verslo trikampis

 • Šeimos verslo trikampis: šeima, nuosavybė, valdymas
 • Šeimos verslo valdymo dokumentai: akcininkų susitarimas, šeimos konstitucija
 • Šeimos verslo perdavimo žingsniai
 • Šeimos turtinis teisinis režimas ir susitarimai dėl jo (vedybų sutartys, turto atidalinimas, asmeninė ir bendra jungtinė sutuoktinių nuosavybė)
 • Šeimos narių, savininkų teisės ir pareigos bei atsakomybės
Pranešėjai

Kaina

Dalyvio mokestis

320 Eur

+ PVM Įprasta kaina 400 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki rugpjūčio 15 d.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva