Kaip motyvuoti skirtingas asmenines savybes turinčius žmones?

 • Kokios asmeninės kompetencijos ir gebėjimai svarbūs vadovo, pardavimo vadovo, IT srities ir kitoms pareigybėms
 • Kaip suformuoti visapusišką komandą pasinaudojant asmenybės testų rezultatais
 • Kaip vadovauti ir motyvuoti skirtingas asmenines savybes turinčius žmones
Spalio 13 ir 14 d. 10.30–14 val.
2 nuotoliniai susitikimai

Mokymuose:

 • Kaip tiksliau ir konkrečiau įvertinti pareigybei svarbiausias kompetencijas – nusistatyti pareigybės kompetencijų modelį
 • Kokios asmeninės kompetencijos ir gebėjimai svarbios vadovo, pardavimo vadovo, IT srities ir kitoms pareigybėms
 • Kaip formuoti efektyvias komandas
 • Kaip remiantis asmeninėmis darbuotojų savybėmis identifikuoti juos motyvuojančius ir nemotyvuojančius veiksnius
 • Kaip efektyviau „įdarbinti“ 360 vertinimų rezultatus darbuotojų tobulėjimui

Prieš mokymus dalyviai užpildys internetu atsiųstą, Lietuvai adaptuotos psichometrinės metodikos UNLOCK Personality klausimyną. Kiekvienas dalyvis gaus išsamią (9 psl.), individualią ataskaitą apie save.

Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 14. Mokymus ves dvi lektorės, todėl gausite maksimalų individualų dėmesį ir konsultacijas.

Mokymus veda

Giedrė Lečickienė - lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „UNLOCK test“ įkūrėja. Lektorė turi didelę vadovavimo įvairioms organizacijoms praktiką (daugiau kaip 15 metų). Licencijuota asmenybės gebėjimų ir tipologijos ekspertė (Oksfordas, Jungtinė Karalystė), akredituota dirbti su visais anglosaksų asmenybės gebėjimų ir tipologijos psichometriniais įrankiais (UNLOCK, Facet-5, HEXACO, HEXACO 360º, MBTI, 16PF, 6FPQ, Able, FIRO-B ir kiti). Daugiau kaip 10 metų mokymų suaugusiems vedimo patirtis. Ekspertinės sritys: asmeninis ir profesinis efektyvumas, asmenybių tipologija, kompetencijomis grįstas valdymas, darbuotojų veiklos valdymas, vadovavimas, darbuotojų įsitraukimas, efektyvi komunikacija.  

Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė – psichologė, socialinių mokslų daktarė vadybos srityje (Lund universitetas, Švedija), „UNLOCK test“ bendraįkūrėja. Lektorė turi daugiau kaip 10 metų patirtį praktiškai taikant įvairias priemones, didinančias asmeninį ir profesinį efektyvumą Lietuvos ir tarptautinėse organizacijose. Sertifikuota asmenybės vertinimo ir gebėjimų metodikų (UNLOCK, HEXACO, HEXACO 360º, 16 PF, 6 PFQ irk t.) ekspertė, vadovaujanti mokslininkų komandai adaptuojant tarptautinius vertinimo įrankius Lietuvai. Ekspertinės sritys: emocinis intelektas, asmeninis ir profesinis efektyvumas, veiklos vertinimas ir valdymas, darbuotojų motyvacija.  

Lektoriai

Giedrė Lečickienė
photo
Giedrė Lečickienė
Lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „Thinking Organisations“ įkūrėja

Lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „Thinking Organisations“ įkūrėja. Lektorė turi didelę vadovavimo įvairioms organizacijoms praktiką (daugiau kaip 15 metų). Licencijuota asmenybės gebėjimų ir tipologijos ekspertė (Oksfordas, Jungtinė Karalystė), akredituota dirbti su visais anglosaksų asmenybės gebėjimų ir tipologijos psichometriniais įrankiais (Facet-5, HEXACO, HEXACO 360º, MBTI, 16PF, 6FPQ, Able, FIRO-B ir kiti). Daugiau kaip 10 metų mokymų suaugusiems vedimo patirtis. Ekspertinės sritys: asmeninis ir profesinis efektyvumas, asmenybių tipologija, kompetencijomis grįstas valdymas, darbuotojų veiklos valdymas, vadovavimas, darbuotojų įsitraukimas, efektyvi komunikacija.     

Giedrė Lečickienė
Lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „Thinking Organisations“ įkūrėja
Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė
photo
Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė
Psichologė, socialinių mokslų daktarė, „Thinking Organisations“ įkūrėja ir konsultantė

Psichologė, socialinių mokslų daktarė vadybos srityje (Lund universitetas, Švedija), „Thinking Organisations“ įkūrėja ir konsultantė. Lektorė turi daugiau kaip 10 metų patirtį praktiškai taikant įvairias priemones, didinančias asmeninį ir profesinį efektyvumą Lietuvos ir tarptautinėse organizacijose. Sertifikuota asmenybės vertinimo ir gebėjimų metodikų (UNLOCK, HEXACO, HEXACO 360º, 16 PF, 6 PFQ irk t.) ekspertė, vadovaujanti mokslininkų komandai, adaptuojant tarptautinius vertinimo įrankius Lietuvai. Ekspertinės sritys: emocinis intelektas, asmeninis ir profesinis efektyvumas, veiklos vertinimas ir valdymas, darbuotojų motyvacija.  

Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė
Psichologė, socialinių mokslų daktarė, „Thinking Organisations“ įkūrėja ir konsultantė

Programa

10.30–12.00

Kaip asmeninės savybės yra susijusios su konkrečių darbo funkcijų atlikimu?

 • Ką rodo asmeninės savybės? 24 asmeninių savybių analizė
 • Vadovui svarbiausios kompetencijos
 • Pardavimo vadybininkui svarbiausios kompetencijos
 • IT srities specialistams ir vadovams svarbiausios kompetencijos
12.00–12.30 Pertrauka
10.30–12.00

Kaip vadovauti ir motyvuoti skirtingas asmenines savybes turinčius žmones?

 • Kokios asmeninės savybės labiausiai daro įtaką darbuotojų motyvacijai ir kaip?
 • Kaip vadovauti skirtingiems darbuotojams atsižvelgiant į jų asmenines savybes?
 • Į kokias darbuotojų vertybes svarbu atkreipti dėmesį juo įdarbinant ir kaip jas įvertinti?
12.00–12.30 Pertrauka

Kaina

Dalyvio mokestis

320 Eur

+ PVM Įprasta kaina 400 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki rugpjūčio 23 d.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva