Kaip pritraukti ir išlaikyti talentus: darbuotojo patirtis organizacijoje nuo pirmo pokalbio

 • Kaip kreiptis į pasyvų kandidatą, kad sudomintume jį dalyvauti atrankos procese?
 • Kompetencijų modelis atrankose. Klausimų formulavimo principai
 • Nuo ko priklauso darbuotojų pasitenkinimas darbu, kaip jis kinta ir ką daryti, kad jis augtų?
 • Darbuotojų patirtis organizacijoje, kuri skatintų likti: nuo pasitenkinimo darbu iki įgalinimo, mikroklimato, įvairovės ir įtraukties užtikrinimo
Birželio 3 d.
Viešbutis „Park Inn“, Oreivių g. 32, Vilnius

Apie mokymus

Kova dėl talentų pritraukimo ir jų išlaikymo išlieka aktualiu rūpesčiu ir rimtu iššūkiu konkurencinio pranašumo neprarasti siekiančioms organizacijoms. Šiandien kaip niekad anksčiau pasirinkimo galimybės ir galios pusiausvyra yra darbuotojų, o ne darbdavių pusėje. Tyrimai atskleidžia, kad darbuotojų kaita 2021-aisiais Lietuvoje, palyginti su 2020-aisiais, augo vidutiniškai 30-50 proc., beveik trečdalis darbuotojų (33 proc.) ketina keisti darbą 2022 metais.

Mokymuose:

 • Kaip kreiptis į pasyvų kandidatą, kad sudomintume jį dalyvauti atrankos procese?
 • Kaip užtikrinti darbuotojo patirtį organizacijoje, kad jis norėtų prie jos prisijungti ir likti?
 • Kaip įgalinti nepasirinktų kandidatų ambasadorystę darbdavio įvaizdžio stiprinimui?
 • Kompetencijų modelis atrankose. Klausimų formulavimo principai.
 • Pagrindiniai pasitenkinimo darbu elementai: nuo ko priklauso darbuotojų pasitenkinimas darbu, kaip jis kinta ir ką daryti, kad jis augtų?
 • Įvairovė ir įtrauktis, kaip ją teisingai pamatuoti ir kaip edukuoti darbuotojus?
 • Nuotolinis ir hibridinis darbas: kaip keitėsi darbuotojų patirtis ir kaip užtikrinti sėkmingą darbuotojų patirtį pasirinkus šias darbo formas?

Prieš mokymus kiekvienas dalyvis ir jo 3 organizacijos darbuotojai užpildys internetu atsiųstą metodiką „UNLOCK Employee Experience“. Kiekvienas dalyvis gaus ataskaitą su rekomendacijomis apie savo įmonę. 

Mokymai skirti:

 • įvairių įmonių vadovams
 • personalo vadovams ir specialistams, siekiantiems geriau suprasti, kas skatina pozityvias darbuotojo patirtis organizacijoje ir kaip jas praktiškai sukurti nuo pat pirmojo pokalbio.

Mokymuose Jūsų bus ne daugiau kaip 16.

Mokymus veda

Giedrė Lečickienė - lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „Thinking Organisations“ įkūrėja. Lektorė turi didelę vadovavimo įvairioms organizacijoms praktiką (daugiau kaip 15 metų). Licencijuota asmenybės gebėjimų ir tipologijos ekspertė (Oksfordas, Jungtinė Karalystė), akredituota dirbti su visais anglosaksų asmenybės gebėjimų ir tipologijos psichometriniais įrankiais (Facet-5, HEXACO, HEXACO 360º, MBTI, 16PF, 6FPQ, Able, FIRO-B ir kiti). Daugiau kaip 10 metų mokymų suaugusiems vedimo patirtis. Ekspertinės sritys: asmeninis ir profesinis efektyvumas, asmenybių tipologija, kompetencijomis grįstas valdymas, darbuotojų veiklos valdymas, vadovavimas, darbuotojų įsitraukimas, efektyvi komunikacija.     

Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė – psichologė, socialinių mokslų daktarė vadybos srityje (Lund universitetas, Švedija), „Thinking Organisations“ įkūrėja ir konsultantė. Lektorė turi daugiau kaip 10 metų patirtį praktiškai taikant įvairias priemones, didinančias asmeninį ir profesinį efektyvumą Lietuvos ir tarptautinėse organizacijose. Sertifikuota asmenybės vertinimo ir gebėjimų metodikų (UNLOCK, HEXACO, HEXACO 360º, 16 PF, 6 PFQ irk t.) ekspertė, vadovaujanti mokslininkų komandai, adaptuojant tarptautinius vertinimo įrankius Lietuvai. Ekspertinės sritys: emocinis intelektas, asmeninis ir profesinis efektyvumas, veiklos vertinimas ir valdymas, darbuotojų motyvacija.  

Violeta Jakutė – organizacijų psichologijos ekspertė, personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ vadovė. Turi didelę darbo patirtį darbuotojų paieškos ir atrankos srityje (6 m.), yra įvykdžiusi per pusantro šimto talentų paieškos ir pritraukimo projektų beveik šimtui klientų įvairiose verslo sektoriuose: finansų, pramonės, prekybos, paslaugų, technologijų. Sertifikuota „TRIPOD“ ir „UNLOCK“ personalo vertinimo (asmeninių savybių ir protinių gebėjimų) konsultantė, baigusi ekspertinius „Recruitment Academy Certified Sourcer“(RACS)  talentų pritraukimo ir atrankos mokymus. Ekspertinės sritys: organizacijų psichologija, talentų paieška ir atranka, proaktyvus darbuotojų elgesys, darbuotojų patirties organizacijoje valdymas

Ieva Kiliuvienė – personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ IT padalinio vadovė, turinti didelę darbo patirtį IT darbuotojų paieškos ir atrankos srityje (5 m.). Įvykdžiusi daugiau nei šimtą IT talentų paieškos ir pritraukimo projektų, Sertifikuota „UNLOCK“ personalo vertinimo (asmeninių savybių ir protinių gebėjimų) konsultantė, baigusi ekspertinius „Recruitment Academy Certified Sourcer“ (RACS)  talentų pritraukimo ir atrankos mokymus. Ekspertinės sritys: IT darbuotojų paieška ir atranka; IT darbo rinka; IT komandų sąstato kūrimas bei realizavimas, mokymai ir konsultavimas; sveikatos psichologija.

Lektoriai

Giedrė Lečickienė
photo
Giedrė Lečickienė
Lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „Thinking Organisations“ įkūrėja

Lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „Thinking Organisations“ įkūrėja. Lektorė turi didelę vadovavimo įvairioms organizacijoms praktiką (daugiau kaip 15 metų). Licencijuota asmenybės gebėjimų ir tipologijos ekspertė (Oksfordas, Jungtinė Karalystė), akredituota dirbti su visais anglosaksų asmenybės gebėjimų ir tipologijos psichometriniais įrankiais (Facet-5, HEXACO, HEXACO 360º, MBTI, 16PF, 6FPQ, Able, FIRO-B ir kiti). Daugiau kaip 10 metų mokymų suaugusiems vedimo patirtis. Ekspertinės sritys: asmeninis ir profesinis efektyvumas, asmenybių tipologija, kompetencijomis grįstas valdymas, darbuotojų veiklos valdymas, vadovavimas, darbuotojų įsitraukimas, efektyvi komunikacija.     

Giedrė Lečickienė
Lyderystės ir asmeninio tobulėjimo trenerė, organizacijų konsultantė, „Thinking Organisations“ įkūrėja
Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė
photo
Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė
Psichologė, socialinių mokslų daktarė, „Thinking Organisations“ įkūrėja ir konsultantė

Psichologė, socialinių mokslų daktarė vadybos srityje (Lund universitetas, Švedija), „Thinking Organisations“ įkūrėja ir konsultantė. Lektorė turi daugiau kaip 10 metų patirtį praktiškai taikant įvairias priemones, didinančias asmeninį ir profesinį efektyvumą Lietuvos ir tarptautinėse organizacijose. Sertifikuota asmenybės vertinimo ir gebėjimų metodikų (UNLOCK, HEXACO, HEXACO 360º, 16 PF, 6 PFQ irk t.) ekspertė, vadovaujanti mokslininkų komandai, adaptuojant tarptautinius vertinimo įrankius Lietuvai. Ekspertinės sritys: emocinis intelektas, asmeninis ir profesinis efektyvumas, veiklos vertinimas ir valdymas, darbuotojų motyvacija.  

Dr. Aistė Kratavičiūtė-Ališauskienė
Psichologė, socialinių mokslų daktarė, „Thinking Organisations“ įkūrėja ir konsultantė
Violeta Jakutė
photo
Violeta Jakutė
Organizacijų psichologijos ekspertė, personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ vadovė

Violeta Jakutė
Organizacijų psichologijos ekspertė, personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ vadovė
Ieva Kiliuvienė
photo
Ieva Kiliuvienė
Personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ IT padalinio vadovė, turinti didelę darbo patirtį IT darbuotojų paieškos ir atrankos srityje

Ieva Kiliuvienė
Personalo atrankų ir valdymo įmonės „Emplonet“ IT padalinio vadovė, turinti didelę darbo patirtį IT darbuotojų paieškos ir atrankos srityje

Programa

9.30–11.00

Kandidatų patirties valdymas atrankos metu

 • Kaip rasti, pritraukti ir išlaikyti kandidatų susidomėjimą organizacija viso atrankos proceso metu?
 • Kaip įgalinti nepasirinktų kandidatų ambasadorystę darbdavio įvaizdžio stiprinimui?
 • Kandidatų paieškos ir pritraukimo strategijos. Kaip kreiptis į pasyvų kandidatą, kad sudomintume jį dalyvauti atrankos procese? Dažniausios klaidos.
 • Kaip pasikeitė darbo rinka pandeminiu laikotarpiu? Pasikeitusios geopolitinės situacijos įtaka.
 • Atrankos proceso planavimas. Kaip optimizuoti atrankos etapus, neprarandant aktualios informacijos bei išlaikant kandidato įsitraukimą?
11.00–11.15 Kavos pertrauka

Kaina

Dalyvio mokestis (Mokymai vyks birželio 3 d.)

360 Eur

+ PVM Įprasta kaina 400 Eur

Šis dalyvio mokestis galioja iki gegužės 27 d.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva