Vebinaras. Ateities kompetencija – kompleksinis problemų sprendimas

  • Kokios yra ateities kompetencijos ir kaip su jomis dirbti
  • Kompleksinis problemų sprendimas kaip ateities kompetencija Nr. 1 – esminiai jos elementai
  • Kaip skatinti ir ugdyti šią ateities kompetenciją?
Sausio 26 d. 10–12 val.

Kodėl aktualu?

Pasaulio ekonomikos forumo ataskaitoje „Profesijų ateitis“ kompleksinis problemų sprendimas apibūdinamas kaip naujų, sunkiai apibrėžiamų problemų sprendimas realiomis aplinkybėmis. Iš esmės tai gebėjimas spręsti problemas, su kuriomis dar nebuvo susidurta, aplinkoje, kuri nuolat keičiasi ir pateikia dar daugiau naujų iššūkių, matyti bendrą vaizdą, problemos visumą. Tad kaip tokią kompetenciją lavinti šiandien, kad būtume sėkmingi ateityje?

Vebinarą veda

Lina Jankauskienė, efektyvumo ekspertė, vadybos konsultantė.

Lina Jankauskienė yra organizacijų valdymo konsultantė, lektorė, LinaLEAN įkūrėja ir savininkė. Pastaruosius 8 metus dirba su organizacijų efektyvaus valdymo praktikomis bei Lean metodika, konsultuoja įvairias Lietuvos bei tarptautines verslo ir viešojo sektoriaus organizacijas, veda mokymus, skaito pranešimus konferencijose ir renginiuose. Pagrindinės veiklos sritys: strateginis planavimas ir valdymas, rodiklių ir tikslų nustatymas bei valdymas, veiklos efektyvinimo ir nuolatinio tobulinimo kultūros diegimas, procesų valdymas ir efektyvinimas, standartizuotas kompetencijų valdymas. Lina taip pat yra Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacijos tarybos narė bei kelių įmonių nepriklausoma valdybos narė.

Lektoriai

photo
Lina Jankauskienė
Efektyvumo ekspertė, vadybos konsultantė

Efektyvumo ekspertė, vadybos konsultantė

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus