Mokymasis ir tobulėjimas yra svarbi sąlyga, norint suspėti kartu su rinkos pokyčiais. Daugelis įvairių verslų savininkų, įmonių, komandų vadovų nekelia klausimo AR verta mokytis, ar verta pačiam tobulėti ir skatinti kitus augti. Bet susimąsto išgirdę klausimą „ką darote, kaip skatinate ir įgalinate žmones mokytis ir tobulėti? “ Kitaip tariant - KAIP kuriate ir palaikote mokymosi kultūrą? Kita vertus, mokymasis jūsų organizacijoje vyksta kiekvieną dieną: žmonės nuolat įsisavina informaciją, mato pavyzdžius ir supranta kas yra svarbu bei nusprendžia kaip elgtis. Taigi jūsų organizacija bet kokiu atveju turi mokymosi kultūrą. Tik ar ji yra valdoma, ar formuojasi šis procesas savaime?
Klausimai ir diskusijos vebinare:
Vebinare Verslų praktikai dalinsis patirtimis kaip augimo, mokymosi ir tobulėjimo požiūris yra skatinamas jų organizacijose, diskutuosime ir gausite vertingų patarimų bei įžvalgų, kokių veiksmų turime imtis jau šiandien, kuriant transformuojančią mokymosi kultūrą savo organizacijose.
Renata Misevičienė, organizacijų vystymo ir ugdymo ekspertė.
Renata 20 metų kuria bei įgyvendina ilgalaikes vadovų ugdymo programas, patyriminio mokymosi projektus, pataria organizacijoms diegiant veiklos vertinimo sistemas bei kuriant kompetencijų modelius. Turinti holistinį konsultavimo stilių bei integruodama naujausias teorijas, metodus ir patirtį iš skirtingų verslo aplinkų, ugdymo partnerė prisideda prie organizacijų vadovavimo ir ugdymo kultūros puoselėjimo. Oficialiai akredituota PCC (Professional Certified Coach) Tarptautinės koučingo asociacijos (ICF). Sertifikuota DiSC metodikos konsultantė. Licencijuota (The Society of NLP) neurolingvistinio programavimo meistrė. Taiko Geštalto terapijos metodus darbe su grupėmis pagal baigtą Europos Geštalto Terapijos asociacijos programą.
Kristina Markūnaitė, SEB grupės mokymo ir ugdymo vadovė
Vaida Kelerytė-Burokienė, IT įmonės „Devbridge“ (priklausančios „Cognizant“ kompanijai) mokymų ir ugdymo centro vadovė