Vebinaras. Neurolyderystė: sprendimų priėmimas ir motyvacija

  • Kaip veikia lyderių smegenys?
  • Ką reikia žinoti siekiant efektyviau priimti sprendimus ir motyvuoti save bei savo komandą?
Rugsėjo 8 d. 11.30–13 val.

Apie vebinarą:

2010 metais McKinsey Quarterly tyrimas su 2200 vadovų parodė, kad tik 28 procentai jų manė, kad jų priimami strateginiai sprendimai yra geri, 60 procentų jų teigė, kad abiejų tipų sprendimų jie priima po lygiai, o likę 12 procentų manė, kad geri sprendimai buvo priimami tik labai retai. Žymių mokslininkų, Nobelio premijos laureato Danielio Kahnemano ir Amos Tverskio bei neuromokslininko Antonio Damasio moksliniai tyrimai pademonstravo, kad mes, žmonės, nesame racionalūs individai. Didelė dalis mūsų sprendimų remiasi emocijomis, impulsais ir automatiniais įpročiais, yra veikiami fizinių, psichologinių ir situacinių veiksnių, išankstinių nuostatų ir socialinių normų. Sprendimų priėmimo supratimas, gebėjimas atpažinti sprendimus veikiančias emocijas, pasąmoninius įsitikinimus ir suprasti motyvacijos mechanizmus gali padėti užtikrinti efektyvios lyderystės gebėjimus. Neurolyderystės sritis remiasi neuromokslo ir psichologijos žiniomis ir metodais siekiant suvokti, kaip veikia žmogaus smegenys ir kaip jos veikia socialiniame kontekste –bendradarbiaujant, dirbant komandoje ir atliekant strateginius sprendimus.

Vebinaro metu dalyviai bus supažindinti su sprendimų priėmimo mechanizmais ir SCARF modeliu, kuris padeda atpažinti motyvacinius mechanizmus organizacijos kontekste.

Vebinaro trukmė: 1,5 val.

Vebinarą veda

Dr. Dalia Bagdžiūnaitė, turi 8 + metus darbo patirties akademiniame, verslo ir viešajame sektoriuose. Mokslų daktarė vartotojų neuromokslo srityje (Center for Decision Neuroscience, Danija), elgesio mokslų ekspertė, konsultantė ir lektorė. Savo tyrimus pristatė pirmaujančiose akademinėse konferencijose (The Convention of Association for Psychological Science, USA, NeuroPsychoEconomics, EMAC). Vienas iš jos tiriamųjų darbų buvo aprašytas „Forbes”, o doktorantūros projektas nominuotas „Neurotalent 2015“.  

Lektoriai

photo
Dr. Dalia Bagdžiūnaitė
Turi 8 + metus darbo patirties akademiniame, verslo ir viešajame sektoriuose

Turi 8 + metus darbo patirties akademiniame, verslo ir viešajame sektoriuose

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus