Vebinaras. Pavogtas dėmesys - kaip būti produktyviam skaitmeninės blaškos amžiuje

  • Kaip veikia mūsų dėmesys ir kaip galime sustiprinti savo gebėjimą susikaupti
  • Kaip efektyviau prioretizuoti
  • Kaip sumažinti skaitmeninius trikdžius ir įdarbinti technologijas, kad jos padėtų, o ne trukdytų dirbti
  • Kaip nuraminti protą ir padaryti daugiau per tą patį laiką
Birželio 20 d. 13–15.30 val.

Tyrimai rodo, kad įprasto biuro darbuotojo dėmesys yra pertraukiamas kas 3 minutes. Tad nenuostabu, kad XXI amžiaus darbuotojų svarbiausia supergalia tampa ne laiko planavimo įgūdžiai, o būtent gebėjimas sutelkti ir išlaikyti dėmesį. Šis nuotolinis seminaras sukurtas siekiant padėti darbuotojams ir vadovams geriau suprasti skaitmeninių trikdžių poveikį jų produktyvumui ir gerovei bei pasisemti praktinių žinių, kaip tapti savo dėmesio šeimininkais.

Galbūt pastebėjote, kad jums sunku susikaupti ir atlikti sunkesnes užduotis? Galbūt darbo dienos pabaigoje klausiate savęs, kur dingo laikas? Ir stebitės kodėl iš aštuonių pradėtų užduočių pavyko pabaigti tik dvi? Jei bent viena situacija jums pažįstama - tikrai nesate vieni.

Šio praktinio vebinaro metu Lina pasidalins naujausių psichologijos, neurobiologijos ir technologijų tyrimų žiniomis bei savo patirtimi apie mūsų dėmesį , multitaskinimo įtaką produktyvumui, gebėjimą prioretizuoti, bei suteiks žinių, kaip nuraminti protą, padaryti daugiau per tą patį laiką, sustiprinti savo gebėjimą susikaupti, sumažinti elektroninių trikdžių kiekį ir sąmoningai dirbti internete. 

Vebinaro temos:

  • Kodėl ir kaip technologijų įmonės kovoja dėl mūsų dėmesio
  • Dėl ko darbo dienos pabaigoje jaučiame stresą ir nuovargį, net jei, regis, kalnų nenuvertėme
  • Kaip veikia mūsų dėmesys ir paprasti būdai jį sustiprinti
  • Kaip technologijos įtakoja mūsų dėmesingumą ir gebėjimą susikaupti
  • Išgirsite praktinių patarimų, kaip sumažinti skaitmeninius trikdžius bei įdarbinti technologijas taip, kad jos padėtų, o ne trukdytų dirbti
  • Susikursite mokslu paremtų mažų įpročių repertuarą, kurį galėsite lengvai pritaikyti savo darbe ar asmeniniame gyvenime efektyvumui didinti, stresui mažinti ir palaikyti sveiką darbo- gyvenimo balansą

Vebinaro lektorė

Lina Žemaitytė Kirkman yra technologijų ir sąmoningo gyvenimo internete ekspertė. Verslo psichologijos išsilavinimas, žinios apie vartotojų elgseną ir 15 metų patirtis elektroninės komercijos bei inovacijų srityse leidžia jai visapusiškai pažvelgti į žmogaus ir technologijų raidą ir kurti tokį santykį, kuomet technologijos tarnauja mums, o ne atvirkščiai. Lina kviečiama kalbėti šiomis temomis į įmones, radijo laidas bei yra įvertinta, kaip viena iš TOP10 LOGIN konferencijos pranešėjų. 

Lina šiuo metu vadovauja ROCKIT Vilnius – finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centrui. 

Lektoriai

photo
Lina Žemaitytė Kirkman
Technologijų ir sąmoningo gyvenimo internete ekspertė

Technologijų ir sąmoningo gyvenimo internete ekspertė

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus