Vebinaras: Naujų laikų f-Luxus lyderystė

 • Globalių pokyčių tendencijos ir ką naujo reikia žinoti bei gebėti vadovui, kad liktų aktualus savo organizacijai;
 • Skaitmeninė organizacijos kultūra ir nauji lyderystės iššūkiai;
 • Pasidalinta lyderystė – kaip užtikrinti, kad kiekvienas įmonės darbuotojas prisiimtų dalį lyderystės;
 • Organizacijos imuniteto stiprinimas – esminiai principai ir vadovo vaidmuo;
 • Nauja kryptis organizacijoje – sąmoningumo stiprinimas visuose lygiuose.
Sausio 20 d. 9–11 val.

Kodėl aktualu?

Šio tūkstantmečio pradžioje futurologas R. Kurzweilas prognozavo, kad per ateinančius 100 metų patirsime daugiau technologinių pokyčių nei jų buvo pastaruosius 20 000 metų. Tačiau progresas įsibėgėja dar greičiau ir socialinės, politinės, ekonominės bei aplinkosaugos jėgos radikaliai permodeliuoja verslo pasaulį. Inovacijos bei procesų skaitmenizavimas kuria naujus sektorius, o nuolatos besivystančios technologijos daro didžiulę įtaką organizacinei kultūrai, keičia lyderystės paradigmas ir diktuoja eilę pokyčių, aktualių ne tik efektyviam veikimui rinkoje, bet ir kompanijos gyvavimui. Pasak „Fortune 500“, vidutinė kompanijos gyvenimo trukmė per pastaruosius 75 metus sumažėjo nuo 67 iki 18 metų.

Konsultacinių kompanijų Deloitte, McKinsey, BCG duomenimis, pagrindinės pokyčių tendencijos:

 • organizacinės kultūros skaitmenizacija ir AI diegimas, 
 • hibridinis ir horizontalus vadovavimas, 
 • visų organizacijos lygių atsparumas,
 • komandinis atsakomybių pasidalinimas,
 • komunikacijos principų pokyčiai,
 • sąmoningumo ugdymas,
 • kūrybinis, pozityvus ir konstruktyvus mąstymas.

Neišvengiamai šios tendencijos daro įtaką ir Lietuvos verslo aplinkai. Todėl kviečiame dalyvauti vebinare ir pasitikrinti, ar pokyčiai Jūsų kompanijoje yra tikslingi bei užtikrinantys Jūsų verslo ilgaamžiškumą ir tvarų augimą.

Dr. Arvydas Būta

„Grand Partners“ ugdymo partneris. Vienas žinomiausių vadovavimo ir lyderystės konsultantų šalyje, šioje srityje specializuojasi nuo 2003-iųjų. Įvairių mokymų programų ir metodikų autorius ir populiarintojas Lietuvoje ir užsienyje. Kompleksiškai apjungdamas sistemines vadybos, psichologijos ir įvairių psichoterapijų žinias bei metodus, mokymuose sudaro sąlygas vadovams pamatyti save naujai, atrasti vidinių resursų veikti efektyviau ir lengviau, keistis ir tobulėti tiek organizacijų valdymo, tiek ir asmeniniame lygmenyje. Vedė daugiau kaip 610 mokymų, kuriuose dalyvavo daugiau kaip 7700 dalyvių iš daugiau nei 300 Lietuvos ir užsienio organizacijų. Konsultuoja įmones darbuotojų kompetencijų ugdymo klausimais, konsultuoja diegiant sisteminius organizacijų tobulinimo sprendimus.

Ieva Daubaraitė–Palmquist

„Grand Partners“ ugdymo partnerė. Pozityvumą ir gerą energiją spinduliuojanti Ieva klientus stebina nestandartiniais sprendimais ir sudominančiu, įtraukiančiu informacijos pateikimu. Ieva turi daugiau nei 15 metų patirties pardavimų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, viešųjų ryšių, projektų valdymo bei vadovavimo srityse, įvairiose skirtingų kultūrų ir tarptautinėse organizacijose. Daugiausia dėmesio telkia į įmonių kultūrą, žmogiškųjų išteklių įdarbinimą, veiklos vertinimą, talentų vystymą, koučingą ir organizacijos vystymosi klausimus. Ieva yra įgijusi tarptautinio verslo valdymo bakalauro ir magistro laipsnį (Vilniaus Universitetas, IBS); vadovų MBA laipsnį (ISM Vilnius / Oslo), žinias gilino pozityvios organizacinės psichologijos magistro studijų metu (PPS Singapore). Turi tarptautinio marketingo sertifikatą (Baden-Württemberg  Akademie Vokietija), studijuoja taikomąją organizacinę psichologiją (Anglia Ruskin University, Cambridge).

Lektoriai

Dr. Arvydas Būta
photo
Dr. Arvydas Būta
„Grand Partners“ ugdymo partneris

Dr. Arvydas Būta
„Grand Partners“ ugdymo partneris
Ieva Daubaraitė–Palmquist
photo
Ieva Daubaraitė–Palmquist
„Grand Partners“ ugdymo partnerė

Ieva Daubaraitė–Palmquist
„Grand Partners“ ugdymo partnerė

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva