Vebinaras: Kodėl skaitmeninių produktų kūrimą vis rečiau organizuojame projektais?

  • Kodėl taip dažnai kalbama apie projektus ir taip retai apie produktus?
  • Kuo skiriasi sėkmė skaitmeninių projektų ir produktų valdyme?
  • Kodėl produkto vystyme tikslus reikia kelti kitaip nei tipiniam projekte?
Kovo 3 d. 10–12 val.

Kodėl aktualu

Šiandieninė itin greitai besikeičianti skaitmeninių produktų rinka reikalauja, kad juos kuriančių įmonių vadovai maksimaliai orientuotųsi į kliento poreikius. Būtent produkto sukuriama vertė klientui tampa dėmesio centru ir suteikia konkurencinį pranašumą, o projektai tampa tik viena iš galimų priemonių pasiekti tikslus. Registruokitės į šį vebinarą jei pagalvojate kaip šiuolaikiniam vadovui persiorientuoti į produktinį mąstymą? Nuo ko pradėti? Kaip dirbti kuriant vertę klientui ir įmonei?

Vebinaras skirtas produktų vadovams, produktų šeimininkams (Product owners) ir visoms kitoms funkcijoms, susijusiomis su skaitmeninių produktų kūrimu, klientų ir suinteresuotųjų grupių poreikių valdymu.

Vebinaro metu turėsite galimybę užduoti Jums rūpimus klausimus.

Danil Michailovas

Sertifikuotas „Scrum“ meistras (A-CSM), aktyvus „Agile Lietuvos“ asociacijos narys ir „Agile“ praktikas, nuo 2008 metų kuriantis „Agile“ darbo aplinką. Savo daugialype patirtimi Danil leidžia įmonėms lengviau suprasti „Agile“ poreikį, sukuriamą vertę ir transformacijos kainą, o patirtis dirbant su informacinių sistemų vystymu leidžia pažvelgti į produkto kūrimą iš praktinės pusės.

 Šio praktiko pažintis su „Agile“ prasidėjo vedant „Scrum“ komandą projektinėje aplinkoje su fokusu į greito grįžtamojo ryšio sukūrimą. Vėliau buvo produktinės kompanijos patirtis, organizuojant tarpkomandinį darbą ir siekiant ambicingų verslo tikslų. „Agile“ integravimas į IT, produktinę bei žmogiškųjų išteklių sferas, naujos lokacijos atidarymas bei dvi įmonės transformacijos – patirtys, leidusios sukaupti žinias, kuriomis Danil dabar dalijasi ir kurias pritaiko.

Ieva Ričkė

Profesionali „Agile“ praktikų konsultantė ir trenerė. Sukaupė ilgametę patirtį įmonėje „DXC Technology“, kur dirbo su tarptautiniais klientais Europoje ir Šiaurės Amerikoje, tokiais kaip „United Airlines“, BMW, „Philips“, „Green Cargo“, prisidėjo kuriant globalius DXC IT produktus. Be to, ji buvo viena iš globalios „DXC Agile“ bendruomenės lyderių, vedusių komandą Lietuvoje.

Ieva yra patyrusi trenerė, apmokiusi daugiau nei 1500 studentų įvairiose šalyse. Pagrindinės mokymų temos yra „Agile“ pagrindai, „Scrum“, „Kanban“, „Scrum“ meistro („Scrum Master“), produkto savininko pozicijos („Product Owner“), „Leading SAFe“, „Agile“ temos pažengusiems. Ji turi labiausiai rinkoje pripažįstamų „Agile“ ir tradicinio projektų valdymo organizacijų sertifikatus: „Scaled Agile Inc.“ („SAFe 5.0 Program Consultant“, „SAFe 5.0 Agilist“), „LeSS“ („LeSS Practitioner“), „Scrum Alliance“ („Certified Scrum Master“, „Certified Scrum Product Owner“), „scrum.org“ („Professional Scrum Master II“), PMI (PMP).

Lektoriai

Danil Michailovas
photo
Danil Michailovas
Sertifikuotas „Scrum“ meistras (A-CSM), aktyvus „Agile Lietuvos“ asociacijos narys ir „Agile“ praktikas, nuo 2008 metų kuriantis „Agile“ darbo aplinką

Danil Michailovas
Sertifikuotas „Scrum“ meistras (A-CSM), aktyvus „Agile Lietuvos“ asociacijos narys ir „Agile“ praktikas, nuo 2008 metų kuriantis „Agile“ darbo aplinką
Ieva Ričkė
photo
Ieva Ričkė

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus
„Verslo žinios“ - galvojantiems savo galva